Apple yeni ürünlerini tanıtacağı etkinlik tarihini duyurdu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.09.2020 - 13:04
Apple yaptığı açıklama ile 15 Eylül'de yeni bir etkinlik düzenleneceğini duyurdu. Resmi olarak açıklanmasa da bu etkinlikte iPhone 12 duyurusu bekleniyor.

Apple sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile muhtemelen iPhone 12 ve diğer ürünlerini tanıtacağı etkinlik tarihini duyurdu. İlk olarak teaser görseller ile yapılan bu duyurunun tarihi ise daha sonra paylaşıldı. Yapılan açıklamaya göre bu etkinlik 15 Eylül'de gerçekleşecek.

Apple, iPhone 12 duyurusuna hazırlanıyor

"Time Flies" yani Zaman Akıyor başlığı ile yapılan bu etkinlik duyurusunda "online olarak apple.com'dan izleyebileceğiniz Apple Park'taki bu özel Apple sunumunda bize katılın" açıklaması yapıldı. tarih olarak ise 15 Eylül 10am PDT açıklamasına yer verildi. Bu da Türkiye saati ile 20:00'a denk geliyor.

Etkinlikte yapılacak duyurular ile ilgili bir açıklama yapılmasa da başta da belirttiğimiz gibi başta iPhone 12 ailesi olmak üzere firmanın diğer önemli donanımlarına da yer vermesi bekleniyor. iPhone 12 modelleri dışında Apple Watch Series 6, yeni iPad Air modeli, Yeni Airpods modeli ve orta segmente konumlandırılacak bir iPad modelinin duyurusu gelecek gibi gözüküyor. 

Apple geçtiğimiz yıl aynı etkinliği 10 Eylül tarihinde düzenlemişti. Bu da firmanın planlarında çok büyük bir sapma olmadığını işaret ediyor. Muhtemelen duyurulacak olan iPhone 12 modelleri ülkemize ise Ekim ayının sonunda gelecektir diye düşünüyoruz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 21:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2020 23:16
Her sene çıkan bu akıllı telefonları alan var mı? Yan her yeni çıkan modeli?
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2020 11:16
Patronum ve patronlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2020 21:41
Heyecanla bekliyoruz, umarım inovatif bişeyler yaparlar bu sene
Kalan Karakter : 300 Gönder
Apple yeni ürünlerini tanıtacağı etkinlik tarihini duyurdu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×