Apple'cılara Star Wars Imperial Academy

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 8.12.2010 - 11:58
iPod Touch ve iPad için çıkartılan Star Wars oyunu AppStore'dan ücretsiz indirilebiliyor.
THQ Wireless ve ngmoco, iPhone ve iPod Touch'lar için geliştirdikleri Star Wars Imperial Academy oyununu duyurdu. Şu anda App Store'da mevcut bulunan oyunun amacı Yıldız Savaşları galaksisinin farklı yerlerinde dört kişiden oluşan death match'lar yaparak en iyi stormtrooper olmak.

Apple'cılara Star Wars Imperial Academy
Oyuncuların kullanabileceği silahlar yakın mesafe blaster, sniper ve patlayıcılar olacak. Savaşlar da Hoth, Cloud City, Tatooine ve bir iki gezegende daha yapılacak.

App Store'dan oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Apple'cılara Star Wars Imperial Academy

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×