Apple'da çift işlemcili bilgisayar çıkardı

Jiyan Kıran
Jiyan Kıran 3.06.2010 - 12:31
Apple'da çift işlemcili bilgisayar çıkardı
Apple çift işlemcili yeni G5'i duyurdu.Toplamda 2.7 Gzh hızında çalışan G5, Tiger işletim sistemini kullanıyor. G5 daha iyi bellek kullanımına sahip. Ayrıca daha büyük disk alanı ve Superdriver'ı da destekliyor. G5 standart olarak 512MB Ram'le satılıyor ve 8Gb'ye kadar da destekliyor. G5 grafik kartı olaraksa Ati Radeon 9600 kullanıyor fiyata görede 6800 Ultra seçeneğini de sunuyor. Tamamen güncel teknolojilerden yararlanan yeni Apple'ların fiyatları ise 3000$'dan başlıyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Apple'da çift işlemcili bilgisayar çıkardı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×