Arina Grande ve Jimmy Fallon'dan Nintendo Labo konseri

Arina Grande ve  Jimmy Fallon'dan Nintendo Labo konseri

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 15.05.2018 - 14:35
Ünlü isimler Nintendo Labo'yu sevdi

Nintendo, yaratıcı fikirleri uygulamaktan geri adım atmayan bir firma olarak biliniyor. Virtual Boy gibi, zaman zaman, bu fikirlerin uygulamada pek de başarılı olmadığı da bir gerçek. Ancak görünen o ki Nintendo'nun Switch için tasarladığı yaratıcı projesi Labo, kısa zamanda kullanıcıların beğenisini topladı. Buna ünlü isimler de dahil. Ünlü Amerikalı Pop şarkıcısı Arina Grande ve Jimmy Fallon'un Nintendo Labo enstrümanları kullanarak söylediği şarkı oldukça sevildi. 

Pop şarkıcısı Arina Grande ve şovmen Jimmy Fallon'un Nintendo Labo performansı beğeni topladı

Nintendo Labo'nun çıkışı ile birlikte oldukça yaratıcı videolar da internete düşmeye başladı. Nintendo Labo'ya takılan karton aparatları kullanarak, pek çok kullanıcı oyun oynamak dışında yaratıcı işe de imza attı. Özellikle Nintendo Labo'nun enstrüman parçaları en çok sevilen tasarımlardan oldu. Görünen o ki Nitendo Labo Amerika'nın sevilen isimleri arasında da oldukça beğeni toplamış. Ünlü Pop şarkıcısı Arina Grande ve jimmy Fallon da bu isimlerden. Jimmy Fallon ve orkestrası The Roots Nintendo Labo enstrümanları kullanarak Adriane Grande'ye No Tears Left to Cry şarkısında eşlik etti. Bu eğlenceli görüntüleri aşağıdan izleyebilir, Nintendo Labo kutu açılım videomuza da aşağıdaki bağlantı üzerinden göz atabilirsiniz.

Nintendo Labo kutu açılışı ve RC Car kurulumu

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 22:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×