Arka arkaya 100 Free For All maçı kazanan Halo Infinite oyuncusu gündem oldu

Murathan Özlü
Murathan Özlü 1.01.2022 - 18:03
Popüler Halo Infinite oyuncusu Remy “Mint Blitz,” Youtube kanalına arka arkaya kazandığı 100 Free-For All maçından kesintiler içeren bir video ekledi.

Popüler bir Halo Infinite oyuncusu oyunun multiplayer modunda arka arkaya girdiği 100 Free-For All maçını kazanarak, seriden ilginç anları topladığı bir videoyu Youtube hesabında paylaştı

Remy “Mint Blitz isimli Halo içerik üreticisi daha önce Halo Infinite senaryo modunda uçulmasını sağlayan bir hatayı oyuncular ile paylaşmıştı.

Halo Infinite oyuncusu çoklu oyunculu modda dehşet saçtı

" Arka arkaya 100 oyun kazanmak aşırı stresliydi" ifadelerini kullanan Blitz videoya şöyle devam ediyor " 90.cı galibiyetimi aldığımda "Eh, 100'üncüye zorlama kendini" diyen arkadaşlarım vardı."

Remy Mint Blitz'in galibiyet serisi oyuncunun ifadeleriyle "arka arkaya 105 veya 106 galibiyet"in ardından sona ermiş. Ardından karşılaştığı başka bir oyuncuyu ne yaparsa yapsın skor da geçememiş.

 Halo Infinite oyuncusu
Arka arkaya 100 maçı kazanmak tabi ki hem belli bir seviyenin üstünde yetenek hem de Halo Infinite'ın çoklu oyunculu modunun tam olarak nasıl işlediğine dair derin bilgi gerektiriyor. Blitz, oyun tarzı olarak zırh geliştirmeye yöneldiğini ve the repulsor'a yönelik bir strateji ile oynadığını belirtmiş.

Remy Mint Blitz' in ilerleyen tarihlerde çıkacak bir Halo oyunundaki NPC adıyla ölümsüzleştirildiğini görebiliriz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 03:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2022 20:19
Yahu kardeşim hayret ediyorum böyle oyunculara. Nasıl bu kadar zaman buluyorlar. Ustalasiyorlar. Nasıl başarıyorlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2022 12:01
Mint bu işlerde harika. HALO'yu oynamayan varsa en yakın zamanda denesin. Multi modu zaten bedava, senaryo moduna da game pass ile giriş yapılır. Ohhh mis gibi yüzlerce saat.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2022 18:32
Halo infinite'e ne zaman free for all modu geldi la?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2022 01:21
Son dönemde bahsettiğiniz videoları buraya link olarak eklemiyorsunuz. Google, google dolaşıp bulmaya çalışıyoruz. Ekleseniz (youtube -> embed) ne iyi olurdu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2022 01:19
Kesintiler yerine "kesitler" kelimesi daha uygun sanki. Bu yine neyse de; Merlin'in Kazanı'nda yer alan haberlerde bir hayli fazla imla hatalarıyla karşılaşıyoruz. Genç yazar arkadaşlardan dilimize daha hakim olmalarını bekliyoruz. Bu mümkün değilse lütfen editörlük konusuna biraz önem verelim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Arka arkaya 100 Free For All maçı kazanan Halo Infinite oyuncusu gündem oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×