Arkane imzalı Deathloop, 2021 yılına ertelendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.08.2020 - 18:02
Bethesda firması yaptığı açıklama ile Arkane stüdyosunun imzasını taşıyan Deathloop oyununun 2021 yılına ertelendiğini duyurdu.

Deathloop ilk olarak geçtiğimiz yıl düzenlenen E3 2019 fuarında ortaya çıkmıştı. Uzun süren sessizliğini ise Playstation 5 duyuru lansmanında bozmuş ve yayınlanan videosu ile birlikte dikkatleri de üzerine çekmişti. Bunun en büyük sebebi ise arkasında Bethesda ile birlikte Arkane stüdyosunun olması. İşte Dishonored oyunları ile başarılı bir ivme yakalayan Arkane stüdyosunun yeni oyunu Deathloop, 2021 yılına ertelendi.

Deathloop, 2021 yılının 2.çeyreğinde çıkacak

Yapılan açıklamada oyunun net çıkış tarihi verilmese de 2021 yılının 2.çeyreği işaret edildi. Playstation 5 ve PC için geliştirilen oyunun 4K ve 60 FPS değerlerinde çalışacağı da daha önce belirtilmişti. Adından da anlaşılabileceği gibi büyük bir döngünün içerisine gireceğimiz Deathloop ertelenmesi ile alakalı yapılan resmi açıklama şu şekilde;

"Deathloop'un çıkış tarihini 2021'in 2.çeyreğine almaya karar verdik. Deathloop için istediğimiz, Arkane'e yakışı bir şekilde sizi harika bir dünyada daha önce görmediğiniz yerlere götürecek bir oyun sunmak. Aynı zamanda Arkane Lyon'daki herkesin sağlığı ve güvenliği bizim birinci önceliğimiz olmaya devam ediyor. Evden çalışma düzenine geçtiğimiz zaman, bu yepyeni heyecan verici tecrübeyi Arkane'e ve yeni nesil konsollara yakışacak derecede muazzam ve kaliteli hale getirmenin beklediğimizden uzun sürdüğünü fark ettik.

Arkane imzalı Deathloop, 2021 yılına ertelendi

Bu ekstra süre ekibimizin Deathlopp'un dünyasını olabildiğince özgün ve eğlenceli kılarak beklentilerinizi karşılamasına izin verecek. Bunun Deathloop için doğru bir karar olduğunu bilsek de hayal kırıklığınızı paylaşıyoruz ve sizi daha fazla bekletmek zorunda kaldığımız için özür diliyoruz.

Desteğiniz ve heyecanınız için teşekkür ederiz. Olumlu geri bildirimleriniz, evlere kapandığımız şu dönemde bile oyun üzerinde çalışmamız için bize gerekli enerjiyi veriyor. Sizinle Deathloop hakkında daha fazla şey paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Yakın zamanda yeni haberler ile karşınızda olacağız, gözünüz açık olsun."

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 11:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.08.2020 11:39
Ağir çöp olmus wallahi billahi . Bedava oynarsam adam degilim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2020 13:42
Prey cok guzeldi 2 ci oyunu cikarinsana bu ne simdi bole oyunmu olur peter pan cizgi dizisi gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Arkane imzalı Deathloop, 2021 yılına ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×