Arkham City'de çoklu oyuncu var mı, yok mu?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 15.02.2011 - 10:36
Rocksteady'den soruna tam bir yanıt geldi
Batman: Arkham City ile ilgili eski haberlerde yazanların aksine Rocksteady oyunda multiplayer özelliklerinin olmayacağını doğruladı.

Stüdyo patronu Sefton Hill oyunun tek kişilik oyundan ibaret olacağını belirtti.

Arkham City'de çoklu oyuncu var mı, yok mu?
"Bu konudaki düşünce sürecimiz gayet basit: oyunun içerisine istendiği gibi bir multiplayer özelliğini eklemek istediğimizde kendimize "Eğer multiplayer için gereken tüm enerjimizi harcayıp tek kişilik oyuna odaklanmaktan vazgeçersek genel anlamda daha iyi bir oyun sunmuş olur muyuz?" diye sorduk."

"Oyunun artık son aşamalarındayız. Şunu dürüstçe söyleyebilirim ki eğer oyunun içerisine multiplayer eklersek size istediğimiz gibi bir Arkham City sunamazdık."

"Dolayısı ile bu karar döneme uygun olmasa da, bir eksi olarak gözükse de şundan eminiz ki oyuncular oyunu bitirdikleri zaman bizim seçimimizi doğru olduğunu görecekler."
Yorumlar 31
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Arkham City'de çoklu oyuncu var mı, yok mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×