Armada of the Damned iptal edildi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.10.2010 - 12:07
Karayip Korsanları'nın gemisi battı
Disney'den kötü haber geldi. Propaganda Games tarafından bir süredir geliştirilmekte olan aksiyon RPG oyunu Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned'in iptal edildiği duyuruldu. Normalde 2011 yılında çıkarılması beklenen yapımın iptal edilmesi sonucunda eleman çıkarımına da gidildi. Ayrıca yapımcı ekipten birçok eleman da hâlâ geliştirilmesine devam edilen Tron oyununun takımına katıldı.

Armada of the Damned iptal edildi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Armada of the Damned iptal edildi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×