Assassin's Creed 2: Battle of Forli çıkış tarihi

Pamir Gökalp
Pamir Gökalp 3.06.2010 - 12:31
Assassin's Creed 2: Battle of Forli çıkış tarihi
Assassin's Creed 2: Battle of Forli çıkış tarihi

Geçtiğimiz aylarda duyurulan "Assassin's Creed 2'nin" DLC'si(içerik paketi) hakkında bugün bazı detaylar verildi. Tam adıyla "Assassin's Creed 2: Battle of Forli" olacak olan DLC, 28 Ocak'ta PSN ve Xbox Live üzerinden indirilebilecek. 320 MS puanı değeriyle Xbox Live'den indirilebilecek olan içeriğin PSN fiyatı ise, henüz belli değil. İçerikte oynanabilir 6 yeni "memory(hafıza)" bulunacak. Ayrıca oyuncular Leonardo da Vinci'nin ilk helikopterini de kullanabilecekler. İşte DLC hakkında bilgiler veren video:Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 04:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed 2: Battle of Forli çıkış tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×