Assassin's Creed: Brotherhood'a yama

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 22.12.2010 - 09:19
Ubisoft can sıkan yükleme sürelerini kısaltacak
Ubisoft’un müthiş aksiyon oyunu Assassin’s Creed: Brotherhood’un can sıkan hataları en yakın zamanda düzeltilecek. Atmosferi ve oynanışıyla göz kamaştıran oyunun çoklu oyuncu modundaki bitmek bilmeyen yükleme süreleri uzun süredir can sıkıyordu. Öyle ki bu yükleme ekranları bazen takılıp kalıyor, oyunu kapatıp yeniden açmaya zorluyordu. Oyuncular da bu durumdan dolayı forumları şikayet başlıklarıyla doldurmuştu.

Assassin's Creed: Brotherhood'a yama
Ubisoft firması da oyunculardan gelen bu şikayetleri duymuş olacak ki, dün yaptığı açıklamayla bir yama yayınlayacağını duyurdu. Yamanın ne zaman yayınlanacağı hakkında net bilgi verilmese de, Ubisoft yetkilileri “Yama üzerinde çalışıyoruz. En yakın zamanda hazır olacak.” diyerek oyunculara moral verdi. Bu yamanın tek kişilik ve çok kişilik oyun modlarındaki hatalarla birlikte, PS3 oyuncularının Trophy kazanmasını engelleyen hatayı düzelteceği verilen bilgiler arasında.
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2022 14:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed: Brotherhood'a yama

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×