Assassin's Creed Mirage için yeni video yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.06.2023 - 11:28
Ubisoft serinin merakla beklenen yeni oyunu Assassin's Creed Mirage için yaklaşık altı dakika uzunluğunda yeni bir video yayınladı.

Assassin's Creed Mirage son olarak Sony'nin düzenlemiş olduğu State of Play sunumu sırasında gösterilmiş ve oyunun kısa bir videosu ile karşılaşmıştık. Ubisoft Forward etkinliğine hazırlanan firma ise ortaya çıkan bir sızıntı sonrasında yeni bir video daha yayınlamak zorunda kaldı. Yayınlanan bu yapımcı günlüğü videosunda birçok oynanış görüntüsüne de yer verilmiş.

Assassin's Creed Mirage için yeni video yayınlandı

Köklere Dönüş isimli bu videoda oyunun yaratıcı yönetmeni Stephane Boudon, sanat yönetmeni Jean-Luc Sala ve hikaye yönetmeni Sarah Beaulieu gibi yapım kadrosunda yer alan önemli isimlerin yorumlarına yer verilmiş. Yayınlanan bu videoya ve açıklamalara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Assassin's Creed Mirage’ın geliştirme sürecine yakından bakın, geliştirici ekibin Assassin’s Creed’in parkur, gizlilik ve suikast gibi temel unsurlarını öne çıkararak serinin köklerine selam duran böyle bir deneyimi nasıl yarattığının ayrıntılarını keşfedin.

Assassin's Creed Mirage'da, kâbus gibi hayaller gören, cevaplar ve adalet arayan kurnaz bir yankesici olan Basim'sin. Ölümcül bir intikam eyleminin ardından Basim, Bağdat'tan kaçar ve The Hidden Ones (Gizlenenler) adında kadim bir örgüte katılır. Onların gizemli ritüellerini ve güçlü inançlarını öğrendikçe eşsiz yeteneklerini geliştirecek, gerçek doğasını keşfedecek ve kaderini hayal bile edemeyeceği şekilde değiştirecek olan yeni bir itikadı anlamaya başlayacak.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2023 00:04
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2023 13:24
wow, ruhsuz bir şekilde kağıttan okunan metinler ve teknolojik olarak günümüze getirilmiş bir ac1 remake.

valala = Valhalla

i hate french press :D
MK Okuru
MK Okuru 12.06.2023 04:15
23:49 - Bu oyun Abbasiler döneminde Bağdat'ta geçiyor, yani ilk oyundan birkaç yüzyıl önce, AC1 ise Selçuklular döneminde Kudüs'te geçiyordu. Adamlar remake falan yapmıyorlar, eski mekaniklere dönüyorlar sadece.
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2023 23:49
öyle canım öyle.

-eskiyle yeniyi karıştırdık
-ıraktan esinlendik
-hatta ac1 filtresi bile var

demek biz ac1 yaptık demek.
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2023 22:49
Bu bir AC1 remake değil.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.06.2023 03:00
Ben bu settingi pek sevmiyorum, origins ve odyssey yeni ortamlar kazandırmıştı seriye ve keşfetmesi cidden eğlenceliydi. Yani oyun sadece Assasin's Creed müptelalarına değil bence herkese hitap edebilmeli, bu yüzden kendine özgü özellikleri de olmalı. Bunu da Dünya'nın farklı bölgelerine giderek...
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2023 13:14
Çeviride eksiklikler var. Biz artık oyun yapamıyoruz, galiba bu işten anlamıyoruz, Eyfelden köşeyi dön, hemen sağda kruvasancı açtık diyorlar.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2023 12:15
Fransızca çok tatlı bir dil, duyduğumda çikolata yemiş gibi hissediyorum. Fransızca bilmiyorum öğrenmekte istemiyorum çünkü bir kadın Fransızca konuştuğunda sanki aşkım, sevgilim, seni gidi yakışıklı diyormuş gibi algılıyorum. Başka hiçbir dilin böyle etkisi yok. Kalkıp İngilizce anlatmışlar.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Assassin's Creed Mirage için yeni video
İlginizi Çekebilir