Assassin's Creed: Origins'in Gamescom 2017 fragmanı geldi

Assassin's Creed: Origins'in Gamescom 2017 fragmanı geldi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 21.08.2017 - 10:42
Çok da şey yapmamak lazım...
Oyun dünyasının en çok tanınan ve bilinen serilerinden biri olan ve özellikle ikinci oyunundaki baş kahramanımız Ezio Auditore ile adeta gönlümüzde büyük bir yer edinmeyi başaran Assassin's Creed serisi, geç dönem oyunları ile ne yazık ki beklentilerin altında kalmaya başlamış, oyuncuların da yoğun eleştiri yağmuru altında zayıflamıştı. Unity ile birlikte adeta skandal bir çıkış yapan ve Syndicate ile de bekleneni tam olarak vermeyi başaramayan Ubisoft, seriye uzun bir ara verme kararı almış ve bir sonraki oyun ile seriyi yeniden ayaklandırma çalışmalarına başlamıştı.

Assassin's Creed: Origins ile bizleri bu sefer antik mısır dönemine götürecek olan ve oyuna eklenen birçok RPG mekaniği ile daha geniş bir kitleyi hedefleyen Ubisoft yeni oyun ile birlikte Assassin's Creed serisini eski şaşalı günleri geri döndürmeye çalışacak. Grafikleri ve mekanikleri ile birbirinden farklı ve yeni mekanikleri karşımıza getirecek olan Assassin's Creed: Origins'in Gamescom 2017 fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:


Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 08:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.08.2017 14:49
ac 3 deki açılış hiçbir şeyde yoktu arkadaş
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 21.08.2017 14:47
güel duruyur.umarım öylede olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.08.2017 11:48
ac unitynin fragmanı sanırım şuana kadarki en iyi ac fragmanıydı ama gördük sonunu,birde fragmandaki adamın yüzüyle gösterilen gameplaydeki hiç benzemiyor :d biri medine dilencisi gibi diğeri suikastçı gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×