Assassin's Creed: Unity'te Paris altı bölgeden oluşacak

Emre Günen 22.10.2014 - 10:43
Aşk şehri Paris'i altüst etme vaktidir
Assassin's Creed serisi, sadece içerdiği aksiyon dolu oyun sistemi ile değil aynı zamanda gerçekçi harita tasarımları ile de dikkat çekmiştir. Her yeni bölümünde dünyaca ünlü bir şehri konu alan ve gerçeğine uygun biçimde ekrana yansıtan Assassin's Creed'in yeni bölümü Unity de bildiğiniz üzere 18.yy'ın Paris'inde geçecek.

Assassin's Creed: Unity'te Paris altı bölgeden oluşacak
Yapımcılar oyundaki Paris'i anlatırken, altı farklı bölgeden oluşacağını ve bu bölgelerin de oyuna farklı içerikler sunacağını belirttiler. Sadece bölgelerin görünüşlerinin farklı olduğundan bahsetmiyor yapımcılar, geçitleri ve bölgeye has kısa yolları ile de oynanışı derinden etkileyecek farklılıklar içerdiklerini de açıkladılar.

Mimariye, bina tasarımına ve elbette çevredeki kalabalığın da gerçekçiliğine dikkat ederek hayata geçirdikleri Paris'i dolaşırken, bölgelere özgü pek çok gizli yan görevi de keşfedeceğimizi belirtiyorlar. Her bölgenin kendine has görev tarzı olduğunu açıklayan yapımcılar, her defasında farklı bir duygu ve farklı bir hava yakalayacağımızı söylediler.

Assassin's Creed: Unity'te Paris altı bölgeden oluşacak
Yapımcıların iddiasına göre Paris o kadar büyük ve o kadar farklı bölgelerden oluşacak ki, şehirde dolaşırken, altı farklı şehri bir araya geldiği hissine kapılacağız.

PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek olan Assassin's Creed: Unity'nin çıkış tarihi 11 Kasım 2014.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 19.06.2024 07:37
Kalan Karakter: 300 Gönder
Assassin's Creed: Unity'te Paris altı bölgeden oluşacak
İlginizi Çekebilir