Assassin's Creed Valhalla hikaye fragmanı yayınlandı

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 29.09.2020 - 21:52
Assassin's Creed Valhalla için Ubisoft tarafından yeni bir hikaye fragmanı yayınlandı. Müzikleri ve fragmanın kendisi heyecan verici görünüyor.

Ubisoft'un geliştirdiği Assassin's Creed Serisinin son oyunu Assassin's Creed Valhalla için yeni bir hikaye fragmanı yayınlandı. Yüksek perdeden çok epik bir şekilde gelişen fragmanı izlerken eğer Viking kültürünü de seviyorsanız gaza geleceğinize eminim.

Assassin's Creed hikaye fragmanı heyecanlandırıcı görünüyor

Gerek müzikleriyle gerekse atmosferiyle Viking temasını yakalamış bir Assassin's Creed Valhalla hikaye fragmanı görüyoruz. Çıkmasına sayılı günler kala yayınlanan yeni fragman ile hikayede yeni kişiler tanıyor, "Vikingler ve suikastçiler" arasındaki ilintiye ufak bir bakış atmış oluyoruz. Lafı fazla uzatmadan videoyu alt tarafa bırakıyorum.

Uzun olduğunu söyleyemeyeceğimiz fragmanda Assassin's Creed Valhalla hikayesine ve atmosferine tekrar bir bakış atıyoruz. Sizin de dikkatinizi çekmiştir, "Yeni arkadaşlar" kelimesi geçerken tekneden inen arkadaşı gözüm bir yerden ısırıyor gibi oldu. Giyim kuşamından mı, bileklerinde taşıdığını düşündüğüm gizli bıçaklarından mıdır bilmem, bu arkadaş bana baya tanıdık geldi. Suikastçiler ve Vikingler arasındaki ilişkiyi kuracak arkadaşa benziyor kendileri.

Assassin's Creed Valhalla hikaye fragmanı yayınlandı

Ayrıca hikayenin birçok farklı mekanda geçeceğine dair işaretler de var. Vikinglerin "Burada barış yok abi biz gidiyoruz" diyerek Norveç'i terk etmesine değinmişler. Bunun yanı sıra oyun hikaye olarak içinde muhtemelen acı sonlu güzel dostluklar da içerecek gibi görünüyor."Eğer Saksonlar kanımıza susamışsa, bırakalım da tadına baksınlar" repliği ve fragman boyunca çalan müzikler insanı içine çekip yutuyor adeta.

Nedir bu AC Valhalla?

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve yine Ubisoft tarafından yayınlanan Assassin's Creed Valhalla, Odyssey'den sonra gelen ilk AC oyunu. Çıkış tarihi 10 Kasım 2020 olan oyunun ilk etapta 17 Kasım'da çıkması planlanıyordu ancak görünen o ki Cyberpunk 2077'nin gölgesinde kalmak istemiyorlar. Klasik Assassin's Creed oyunlarından farklı olarak ilk defa Origins ile geçilen "yeni nesil AC oyunları" tarzında gelecek oyun PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 5, PC ve Stadia için çıkacak.

Oyunun PC sürümü Epic Games Store üzerinde satılıyor ve standart sürümünün fiyatı 269,00 TL, PS4 sürümü 470 TL ve Xbox için de aynı fiyattan satılıyor. Oyun fiyatlarının yükseldiği bu günlerde fiyatıyla pek iç açıcı görünmüyor.

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 07:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
shehzadeMurat31
shehzadeMurat31 2.10.2020 14:13
https://www.youtube.com/watch?v=VYDSUypV50o&ab_channel=Hrafna İskandinav mitolojisinin kökeni İzlanda'dır. Bu yüzden, İzlandaca erkek ve kadın isimleri bu videoda yer almaktadır ve telaffuzları da vardır. Burada yayınlanmaya izin varsa yayınlayabilirsiniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2020 16:18
Suikastçı oyununda başka her şeye benziyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 12:06
Yine mi çöp grafikler? Arkadaş daha realist şeyler yapın artık yaa yeter. Paint terk misiniz nesiniz anlamadım gitti.
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 13:25
Merlininkazani şu anki yorum sistemi yerine Disqus getirir misiniz? Şu arkadaşı engellemek istiyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2020 23:21
Neden pc de ucuz ps4 de pahalı anlamış değilim
taylanz
taylanz 30.09.2020 14:15
Tahammül eden ölür.
Boynu altında kalır.
Lanetlenir ve 500 sene lanetten kurtulamaz.

Tahammülsüzlüğün en büyük nedeni gerçekte ezik ve vasıfsız olmaktan başka bir şey değil.

Nereden biliyorum? Çünkü 15 sene önce ben de aynı böyle ezik ve vasıfsızdım, tek yapabildiğim farklı bir şey söyleyenlere laf sokup hakaret etmekti. Karşı taraf susana kadar laf konuşup altında kalmamaya çalışırdım. Böylece kazandığımı düşünüp en azından sanal dünyada bir vasfım olduğu hissiyle rahata ererdim. Sigara gibi bişey.

Peki gerçekten bir yararını gördüm mü? Yeniden tahammülsüzlük ve dolayısıyla eziklik krizine gireceğim bir tartışmaya kadar evet bir rahatlama yapıyordu.

Ama şimdi dönüp baktığımda, o zamanlar ne kadar gerizekalı olduğumu idrak edebiliyorum. Neyseki büyük ezik olduğumdan hep nick ardına saklanmışım da şimdi sanki hayatımda hiç ezik olmamışım gibi yapabiliyorum zuhzuh.
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 09:38
00.31 abi neden kimsenin hiçbir şeye tahammülü yok? Adam normal şekilde yorum yazmış düzgün bir cevap vermek gerçekten bu kadar zor mu? Belki senin düşündüğün bu mantıkta düşünmedi? Olamaz mı?
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 04:36
Kendi mantık çerçevene göre bir doğru bulduğunu düşünebilirsin fakat doğru değil tüm dünyada olan bir sey bu konsol 300 500 dolar high end pc 2000 3000 dolar fakat oyun fiyatları hep sabit 60 dolar.
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 02:24
Lol sen 10k ya pc topluyorsun diye ucuz değil pc de emin ol bundan yuh fanboyluğa ve cahilliğe bak
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 00:31
3 kuruşa zamanında ps4 alacaksın, adam 8-10 K ya sistem dizecek, sonra diyeceksin ki neden PC de ucuz. Sorarken mantıklı olun biraz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 10:54
Serkan İlkin bu oyunu PS5'e alacak!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed Valhalla hikaye fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×