Assassin's Creed Valhalla yeni içerikler ve hediyeler sunuyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 6.08.2021 - 12:10
Assassin's Creed Valhalla yeni içerik güncellemeleri almaya devam ederken, bir festival etkinliği ile oyunculara bazı hediyeler sunuyor.

Geçtiğimiz günlerde Assassin's Creed Valhalla: Siege of Paris çıkış tarihi açıklanmış ve gelecek olan yeni festival duyurulmuştu. 29 Temmuz'da oyuna eklenmiş olan Sigrblot Festivali ile oyunculara, oyun içinde zaman geçirilebilecek yeni içerikler ve bazı hediyeler sunulmakta. Ayrıca, ileride gelecek olan bazı içeriklerinde yol haritası paylaşılırken, 10 Kasım 2020'deki çıkışından bu yana Assassin's Creed Valhalla yeni içerik güncellemeleri almaya devam edecek gibi gözüküyor.

Assassin's Creed Valhalla yeni içerikler ve hediyeler sunuyor

Daha önce de yaptığı çeşitli festival etkinlikleriyle gündeme gelen Assassin's Creed Valhalla'da Sigrblot Sezonu başlamış bulunuyor. Oyuncular tarafından çok istenen içeriklerden bir tanesi olan tek el ile tutulan kılıçlar Sigrblot Festivali ile birlikte Assassin's Creed Valhalla'ya eklenirken, katılacağınız çeşitli aktivitelerden kazanacağınız festival jetonları ile Norvid'in mağazasına uğrayıp, çeşitli ödüller alabilirsiniz. Ayrıca oyuncular, festival süresince ücretsiz 50 opal edinebilirler. Oyunun Ubisoft Rewards kısmından hediye olarak dağıtılan 50 opali etkinlik devam ettiği sürece alabilir ve istediğiniz zaman Reda'nın mağazasında harcayabilirsiniz.

Assassin's Creed Valhalla yeni içerikler ve hediyeler sunuyor

Sigrblot Festivali ile Ravensthorpe'da üç yeni etkinlik de sunulmakta. Bunlar; Test Your Metal, War Games ve Flyte olarak karşımıza çıkıyor. Bu etkinliklerde çeşitli dövüş ve meydan okumaları tamamlarken, etkinlik içerisinde harcayabileceğiniz bazı jetonlar kazanıyor ve bu jetonlar ile festival marketinden sadece etkinliğe özel içerikler edinebiliyorsunuz.

Assassin's Creed Valhalla yeni içerikler ve hediyeler sunuyor

12 Ağustos'ta başlayacak olan Paris kuşatmasına hazırlanmak adına oyuna üç adet yeni görev eklenirken, etkinlik ile birlikte gelen yeni yerleşimciler Eivor'a kuşatmaya hazırlanmasına yardım ediyor. Ayrıca Assassin's Creed Valhalla yeni içeriklerinin çeşitli hazırlık görevlerini tamamlayarak, festival marketinde kullanabileceğiniz jetonlar da kazanabilirsiniz. Çeşitli aktiviteleri ve görevleri tamamlayarak kazandığınız jetonlar ile etkinliğe özel olan bir binek, çeşitli yeni silahlar, teçhizat, dövmeler ve yerleşim yerinizi güzelleştirecek bazı kozmetik eşyalar alabilirsiniz.

Assassin's Creed Valhalla yeni içerikler ve hediyeler sunuyor

Çıkışından bu yana Assassin's Creed Valhalla yeni içerikler sunmaya devam ediyor. 29 Temmuz'da başlamış olan Sigrblot Festivalinden yararlanmak istiyorsanız 19 Ağustos'a kadar vaktiniz bulunuyor. The Siege of Paris genişletme paketiyse 12 Ağustos Perşembe günü oyuncular ile buluşacak. Sonrasında ise yağmalar için oluşturulmuş bir oyun modu için yeni harita paketi eklenecek. Belirtmekte fayda var ki, etkinliklerden yararlanmak isteyen oyuncuların İngiltere'ye ulaşmış ve ilk hikaye görev dizelerinden (Grantebridgescire veya Ledecestrescire) bir tanesini bitirmiş olmaları gerekiyor. Ayrıca, Ravensthorpe'daki yerleşim yerlerinin de en az ikinci seviye olması gerektiği belirtiliyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 02:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
f8r7t
f8r7t 6.08.2021 19:29
Bir sonraki oyun çok daha güzel olacak emin ol kardeşim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2021 17:20
AC serisinin son güzel oyunu olabilir kıymetini bilmek lazım
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed Valhalla yeni içerikler ve hediyeler sunuyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×