Assassin's Creed Valhalla'ya 2.yılında da içerikler gelecek

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.06.2021 - 13:54
Ubisoft, serinin tarihinde ilk kez Assassin’s Creed Valhalla’nın ikinci yılında da içerik sunacağını duyurdu.

Ubisoft dün akşam düzenlenen E3 sunumunda Assassin's Creed Valhalla için bazı önemli açıklamalara ve duyurulara da imza attı. Öncelikle serinin tarihinde ilk kez bir oyun 2.yılında da yeni içerikler ile karşımıza çıkacak. Muhtemelen konsol geçiş dönemi olduğu için bu yıl yeni oyun çıkarmayı düşünmeyen Ubisoft, Assassin's Creed Valhalla içerikleri ile bu boşluğu dolduracak gibi duruyor. Firmanın yaptığı açıklama ve detaylar şu şekilde;

Assassin's Creed Valhalla'ya 2.yılında da içerikler gelecek

Ubisoft, serinin tarihinde ilk kez Assassin’s Creed Valhalla’nın ikinci yılında da içerik sunacağını duyurdu. Assassin’s Creed Valhalla çıkışından sonraki ilk yılına çoktan girmişken, oyuncular şu anda yakın zamanda yayınlanan Wrath of the Druids (Druid’lerin Gazabı) genişletmesini oynayabilirler. Yakında da ikinci genişletme olan The Siege of Paris ile dönemin tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Discovery Tour: Viking Age'e de girebilecekler. 

Assassin’s Creed Valhalla’nın ikinci genişletme paketi The Siege of Paris, bu yaz sonunda çıkacak. Francia'da geçen bu yeni macera, Eivor'u Fransız kırsalında, Viking tarihinin en kötü şöhretli fetih savaşlarından birine doğru, sürükleyici görev serileriyle dolu tehlikeli bir yola sokacak. Oyuncular, yeni düşman türlerine karşı koymak için yeni silahlar, yetenekler, ekipman ve becerilere sahip olacaklar. The Siege of Paris, oyuncuların belirlenmiş bir hedefi ortadan kaldırmak için en iyi yolu seçme konusunda tam özgürlüğe sahip olacağı Black Box Infiltration (Kara Kutu Sızma) görevlerinin geri dönüşünü de sağlayacak. The Siege of Paris, tüm Sezon Kartı* sahipleri için erişilebilir olacak veya ana oyunun tüm sahipleri tarafından 24,99 € karşılığında ayrıca satın alınabilecek.

Assassin’s Creed Valhalla, önümüzdeki haftalarda Ubisoft Connect’te bulunan Basim kıyafeti ile merakla beklenen tek elle kullanılan kılıç da dahil olmak üzere tüm oyuncular için ücretsiz etkinlikler ve güncellemeler eklemeye devam edecek. 

Assassin's Creed Valhalla'ya 2.yılında da içerikler gelecek

Bu sonbaharda tüm Assassin’s Creed Valhalla sahipleri Discovery Tour: Viking Age'in keyfini ücretsiz olarak çıkarma şansına sahip olacak. Discovery Tour: Ancient Egypt ve Discovery Tour: Ancient Greece serisinin ardından Assassin’s Creed eğitim genişletmesinin bu yepyeni bölümü, Viking dönemine ışık tutacak ve oyuncuların o zamanın tarihi ve gelenekleri hakkında daha fazla şey keşfetmesine olanak tanıyacak. Tarihçiler ve arkeologlar ile tasarlanan bu şiddet içermeyen etkileşimli öğrenim deneyimi, oyuncuların dokuzuncu yüzyıl Norveç ve İngiltere'sinde geçen zamanın farklı karakterlerini somutlaştırmalarına ve onların büyük küçük maceralarına katılmalarını sağlayacak. Discovery Tour: Viking Age'in bağımsız sürümü, Ubisoft Connect üzerinden 19,99 € karşılığında satışa sunulacak.

Son olarak, oyunun Ubisoft Forward sunumu, dramatik bir manzarada yer alan gizemli bir geçidin esrarengiz görüntüsüyle sona erdi. Eivor'un yolculuğu henüz bitmedi ancak oyuncuların bu geçidin nereye götürdüğünü keşfetmek için dikkatli olmaları gerekecek.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 06:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed Valhalla'ya 2.yılında da içerikler gelecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×