ASUS ROG, Zephyrus’u büyük bir parti ile tanıttı

ASUS ROG, Zephyrus’u büyük bir parti ile tanıttı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.08.2017 - 17:10
Cizzx, Heaton, Hatex ve Hayko Cepkin kozlarını paylaştı
ASUS, 16 Ağustos’ta ROG ailesinin yeni üyesi Zephyrus’un ihtişamına yaraşır bir etkinlik düzenledi. ASUS ROG’nin yeni üyesi ultra ince dizüstü oyun bilgisayarı Zephyrus’un etkinliği, ASUS Sistem İş Birimi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler’in ev sahipliğinde Emirgan The Seed’de gerçekleştirildi. Etkinlikte ROG ailesinin yeni üyesi Zephyrus’u deneyimleme fırsatı bulan katılımcılar, Hayko Cepkin konseriyle de doyasıya eğlendi.

ASUS E-Spor dünyasının ünlülerini Emirgan’da buluşturdu!

ROG Zephyrus etkinliği, Türkiye’den ve dünyadan pek çok ünlü e-sporcuyu da ağırladı. Cizzx, Heaton, Hatex ve Hayko Cepkin’in kozlarını paylaştığı gecede, ASUS ROG’nin sponsoru olduğu ünlü e-sporcu Manuel ‘Grubby’ Schenkhuizen ve Emil ‘Heaton’ Christensen de yer aldı. Ünlü e-sports takımları Dark Passage, Crew da konuklar arasındaydı. Katılımcılar hazırlanan özel alanlarda Zephyrus’un yanı sıra ROG ailesinin diğer üyelerini de deneyimleme fırsatı buldu.

ASUS ROG, Zephyrus’u büyük bir parti ile tanıttı
Türkiye ve dünyada Gaming pazarının büyümeye devam ettiğini belirten ASUS Sistem İş Birimi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler;

“ROG ailemizin yeni üyesi Zephyrus için düzenlediğimiz etkinlikte, e-sporcuları hayranlarıyla bir araya getirme fırsatı bulduk. ASUS olarak, Türkiye gaming pazarında lider konumdayız. Türkiye’nin 2017 ilk yarı verilerine göre, gaming pazarı toplam dizüstü pazarının %10’dan fazlasını alıyor ve önümüzdeki dönemde bu oran artmaya devem edecek. Bu denli yüksek pazar payıyla Türk gaming pazarına karşı sorumluluğumuz olduğunu biliyoruz. Önümüzdeki dönemde de Türkiye’de E-spor ve gaming pazarının daha da gelişmesi ve büyümesi için projeler yapmaya devam edeceğiz.“ diye konuştu

ASUS ROG, Zephyrus’u büyük bir parti ile tanıttı
Zephyrus, ‘Ultra-İnce Oyun Bilgisayarı’ kavramını yeniden tanımlıyor

GTX 1080 Max-Q mimarisine sahip en ince dizüstü oyun bilgisayarı olan ROG Zephyrus, sadece 2,24 kg ağırlığı ve 16,9 mm inceliğiyle Ultra-İnce kavramına yeni bir boyut kazandırıyor. Ultra ince magnezyum alaşım gövdeye sahip olan Zephyrus, işlemci ve ekran kartında 10 dereceye varan fazladan soğutmasıyla da oyunlarda kesintisiz performans sunuyor. Zephyrus, kompakt tasarımına sığdırdığı 4-Çekirdekli i7 işlemcisi, 24 GB'a kadar DDR4 RAM’i ve PCIEx4 SSD donanımıyla da oyun deneyimini bir üst boyuta taşıyor. Windows 10’lu ASUS ROG bilgisayarlar, oyunseverlere gerçeğe en yakın görüntü kalitesini ve bugüne kadarki en gelişmiş oyun deneyimini sunuyor.

ROG GX501 Zephyrus Ağustos ayı itibarıyla Vatan Bilgisayar mağazalarında satışa sunulacak.

ASUS ROG, Zephyrus’u büyük bir parti ile tanıttı
Basın Bülteni
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 09:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
durates
durates 17.08.2017 23:37
laptopda oyun mu oynanır be ya!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
FrozenFox
FrozenFox 17.08.2017 20:25
Counter Strike Oynatacaklarına , Sistem Gereksinimleri Büyük Olan , Sistem Zorlayan , Optimizasyon Sorunu Olan Oyunları Oynatabilirlerdi.Böylece Bİzde Bilgisayarın Gücüün Görmüş Olurduk.Şu An Kötü Bir Bİlgisayarda Bile Net 60 FPS Oynanabiliyor CS :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×