Atari’den ekran görüntüsü bombardımanı.

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Atari’den ekran görüntüsü bombardımanı.
Atari bizleri adeta ekran görüntüsü banyosuna soktu. Aniden bastıran bu sağanak karşısında sadece şunu söyleyebiliriz, önümüzdeki aylarda Atari kökenli oldukça iddialı yapımlar bizi bekliyor! Neyse hemen konuya girelim.

1-)2004 sonbaharında PlayStation 2, Xbox, GameCube ve GameBoy Advance için piyasaya süreceği, Black Ops ile beraber hazırladığı  “Terminator 3: War of the Machines”in yeni ekran görüntüleri burada. Hadi size bir iyilik daha yapalım ve oyunun 4 MB’lık son videosuna da bir link verelim.

2-)Artifact Entertainment ile ortak hazırladığı ve önümüzdeki sonbaharda piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu “Horizons: Empire of Istaria”nın yeni ekran görüntüleri burada. Oyunla ilgili daha ayrıntılı bilgi ise yalnızca bir tıklama ötede.

3-)Epic Games Inc. ve Digital Extremes ile beraber yürüttüğü Unreal Tournament 2004’ün yeni ekran görüntüleri de burada.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2022 09:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Atari’den ekran görüntüsü bombardımanı.

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×