Atari'den Shadow Ops: Red Mercury

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Atari'den Shadow Ops: Red Mercury
Atari firması PC ve Xbox için hazırlanan yeni FPS oyunu olan Shadow Ops: Red Mercury'yi duyurdu. Zombie Studios tarafından yapımı devam eden oyun Unreal motoru üzerine kuruluyor ve böylece Orta Doğu ve Rusya'nın askeri üsleri gibi yerlerde geçecek olan oyunda gerçekçi mekanlar elde edilmiş olacak. Filipinler ve hatta Batı Avrupa taraflarında da çarpışacağımız oyunda bir Delta Force askerini yönetiyoruz. Bir Rus kuruluş Red Mercury hakkında bilgi edinince (ki bu materyal nükleer çalışmalarda büyük gelişme sağlıyor), National Security Agency askerimizi görevlendiriyor ve Rus'ları nükleer çalışmaya başlamadan engellemeye çalışıyoruz. Zombie firması oyun için toplam 20 tane single player görev hazırlıyor. Ayrıca oyundaki yerlerin, yüzeylerin gerçekçi olması için oyunun geçeceği ilgili yerler hakkında gerçek yüzey şekillerinden örnekler alıyor. Oyunda patlatma görevlerinden rehine kurtarma görevlerine kadar bir sürü görevimiz olacak ve 20'den fazla askeri ya da özel güç silahı da oyuna dahil olacak, hatta her silahın kendine göre stratejik kullanışları ve güçleri olacak. Hem PC hem de Xbox için multiplayer modunun da olacağı oyunda Deathmatch, Capture The Flag, Plant The Bomb ve Escort gibi modlar da multiplayer olarak oynayabileceğiz. Shadow Ops: Red Mercury, 2004'ün yaz aylarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 14:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Atari'den Shadow Ops: Red Mercury

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×