Atomic Heart için 4K yeni nesil oynanış videosu geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.08.2020 - 12:43
Uzun süredir geliştirme aşamasında olan Atomic Heart için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Bu video oyunun yeni nesil sürümünden 4K alınmış.

Atomic Heart uzun süredir geliştirilen ve grafiksel olarak dikkat çeken yapımlardan birisi. Özellikle oynanış ve atmosfer anlamında iddialı dinamikler içeren oyunun atmosfer olarak Bioshock oyunlarının izinden gittiğini de söyleyebiliriz. İşte yeni nesil konsollara da kaydırılan ve içerisinde farklı dinamikleri de barındıran Atomic Heart için saf bir oynanış videosu yayınlandı.

Atomic Heart için 4K yeni nesil oynanış videosu geldi

Mundfish ekibi tarafından geliştirilen Atomic Heart'ın oynanış videosuna baktığımızda hem mekanlar, hem dinamikler, hem de bu mekanların oynanışa olan etkileri net bir şekilde görüyoruz. Daha önceki videolarda ateşli silahlar üzerine yoğunlaşılsa da bu yeni oynanış videosunda yakın dövüş silahı kullanılmış. Tasarım olarak farklı duran bu silah her ne kadar bir baseball sopası gibi kullanılsa da atmosfere güzel bir etki sağlamış. Daha önce PC, PS4 ve Xbox One için duyurulan oyun uzun süren gelişim aşaması ile birlikte Playstation 5 ve Xbox Series X konsollarına da duyurulmuştu. Boss mücadelesine de yer verilen bu yeni videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Başta da belirttiğim gibi Bioshock esintilerine sahip olan Atomic Heart'ın konusu da oldukça ilginç. Sovyetler Birliği'nin dağılmadığı alternatif bir evrende geçen Atomic Heart oyununda P-3 kod adlı bir özel ajanı yöneteceğiz. iletişimin kesilmesi üzerine hükumet tarafından gizli bir tesisi araştırmak üzere yola çıkacak olan P-3, bu gizli girişimde nelerin ters gittiğini bulmaya çalışacak. Tabi bu araştırması sırasında zıvanadan çıkan robotlarla ve farklı gerçekliklerle de karşı karşıya kalacak.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2021 16:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2020 16:21
rezalet bir oynanış videosu.Önceki videolar daha keyifliydi.
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2020 19:43
Katılıyorum, oyunu sanki değiştirmiş gibiler önce ki videolarda hatırladığım daha bi arcade fps gibi duruyordu burda biraz farklı geldi ağır hantal gibi özellik yakın savaş çok kötü duruyor horizonın yakın savaşına benziyor yani tatminsiz anlamsız
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2020 16:09
Ne zaman çıkacak acaba şu haberlerin sonuna şu cümleyi eklemeyi öğrenemediniz gitti

--------------------------

Çıkış tarihi belli değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2020 11:29
Degnek ne yaw silah ilmassa zevki az olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
babayaro
babayaro 12.08.2020 16:45
Bu oyunu anca çok kaliteli ve şok edici bir hikaye kurtarır. Yoksa bu oynanış dinamikleriyle olmaz bu iş. Prey'den örnek alsınlar, o bile kurtulamadı.
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2020 11:27
Hikaye ilgi çekici ancak oynanış çok sıkıcı, boğucu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2020 08:47
ray tracing gösterisi olacak gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Atomic Heart için 4K yeni nesil oynanış videosu geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×