Attack on Titan'ın Hollywood versiyonu geliyor!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.01.2017 - 12:59
Warner Bros düğmeye bastı
Anime ve manga yapımları Japonya'da olduğu kadar tüm dünyada da popüler hale gelmiş durumda. Bu tür yapımların Live Action diye de adlandırılan filmlerinin Japonya versiyonlarını sık sık görsekte bu yapımların Hollywood örnekleri şimdiye kadar hep hayal kırıklığı olmuştu. Yine de büyük firmaların son dönemde anime ve manga hikayelerine olan ilgileri artmaya devam etti. Nitekim geçtiğimiz günlerde Lionsgate firmasının Naruto filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlandığını belirtmiştik. Yeni bir adım ise Warner Bros firmasından geldi.

Deadline'ın haberine göre Warner Bros, Attack on Titan'ın film haklarını almak üzere görüşmelere başlamış durumda. Ayrıca bu projenin son olarak Fantastic Beast and Where to Find Them karşımıza çıkan yapımcı David Heyman tarafından takip edildiği de belirtilmiş.

Açıkçası Attack on Titan'ın gidişatını çok beğenmesem de özellikle ilk bölümleri ve dünyasının muhteşem olduğunu düşünüyorum. İyi bir senaryo ve farklı bir uyarlama ile iş yapacak bir film ortaya çıkabilir. Tabi bunu düşünmek için daha önümüzde uzun bir süre olacak.

Attack on Titan'ın Hollywood versiyonu geliyor!
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 20:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
129912994
129912994 18.01.2017 21:42
mangasinı diyorsan gidişatini begemesem de diye aynen bende sana katılıyorum çok güzel bi konuyu çok farkli yerlere çekerek berbat ettiler bence o kadar gizlilik acaba ne ya bunlar dedigimiz şeyler açikliğa kavuşunca hiç mi hiç tatmin olmadim ben şahsen :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider_hip
Spider_hip 18.01.2017 18:57
Bence daha ne olduğu belli olmayan bir senaryo için iyi cesaret.

Yani konunun başlangıcı güzel, ilgi uyandırıcı. Anime de kendini merakla iletiyor. Ama seneler oldu 2. sezona geçilmedi. Sanırım bu sene gelecek.

Sonuçta konuyu nereye bağlayacaklar, iyi bir şekilde bağlayabilecekler mi belli değil. Bir çok soru işareti var, cevapları muamma. Şimdi spoiler vermeyeyim, izleyenler bilir.
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2017 20:24
mangada pekçok şey açıklandı hikayenin sonuna yaklaşıldı en son titanların nerden geldiğini öğrendik üstelik 2. sezon daha iyi olacak çok dolu bir konusu var ama benim dediğim titanların kökeni falan anca 3. sezonda olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
komikaze
komikaze 18.01.2017 17:53
Eğer bu projenin hakkını veren bir yönetmen ve senarist olursa film beklenilen seviyeninde üstünede çıkabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Attack on Titan'ın Hollywood versiyonu geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×