Attack on Titan'ın Live Action filmi IT'in yönetmenine emanet

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 30.10.2018 - 10:28
Attack on Titan'ın yönetmeni belli oldu

Popüler anime ve manga serisi Attack On Titan'ın Live Action filmini Stephen King'in aynı adlı romanından uyarlanan 2017 yapımı IT filminini yönetmeni Andy Muschietti çekecek. Japon yayın evi ve Warner Bros, Muschietti'yi yönetmen olarak belirledi.

Attack on Titan'ın Live Action filmi geliyor

Son yılların en popüler manga ve film serisi Attack on Titan'ın yeni bir Live Action filmi daha geliyor. Sevilen serinin daha önce yine Live Action filmleri olmuştu ancak bu sefer işin içinde daha büyük bir prodüksiyon şirketi ve iyi bir yönetmen var. Bu da film için daha fazla  umutlanmamızı sağlıyor. Yeni Live Action Attack on Titan filminin yapımcısı ise Harry Potter'ın da yapımcılığını üstlenmiş olan David Heyman'ı göreceğiz. Masi Oka (Mega Man) Barbara Muschietti (IT) filmin diğer yapımcıları arasında yer alıyor. Muschietti, Stephen King'in klasikleşmiş romanı IT'i yeniden beyaz perdeye uyarlamış ve film önemli bir gişe başarısı elde etmişti. Film, dünya çapında 700 milyon dolar hasılat elde etmişti. IT: Chapter Two, 2019 Eylül'de çıkacak.


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 08:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2018 17:15
böyle hayal gücü yüksek yapımların anime olması taraftarıyım film ya da dizi yapınca sırıtıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Attack on Titan'ın Live Action filmi IT'in yönetmenine emanet

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×