Aura 2, The Sacred Rings adıyla duyuruldu

Erdem Maşlak
Erdem Maşlak 3.06.2010 - 12:31
Aura 2, The Sacred Rings adıyla duyuruldu
Geçen senenin ortalarında piyasaya sürülen Aura: Fate of the Ages'in devamı olan Aura 2, The Sacred Rings ismiyle duyuruldu. The Adventure Company'nin Streko-Graphics ile birlikte meydana çıkartmaya hazırlandığı oyunda yine kaliteli grafikler aklımızı başımızdan alacak. Oyundaki ana karakter ise ilk oyundaki Umang'dan başkası değil. Yine sıkıcı bir yüz ifadesiyle canlandıracağımız kahramanımızın görevi ise ilk oyun ile kısmen paralellik gösteriyor. Durad adlı, yüzükleri kendi menfaati için kullanarak dünyaya şeytani güçlerle doldurmak isteyen şahsiyete engel olmamız lazım. İlk oyunu hatırlarsanız yüzüklerin bir araya gelmesiyle oluşacak güç sayesinde kişi ölümsüzlüğe kavuşabiliyor. Yüzükleri korumak isteyen bir komite de bunun farkında ve olabilecek kötü gelişmeleri engellemeye çalışıyor. Biz de bu komitenin bir üyesiyiz ve The Sacred Rings'te Durad'a engel olmaya çalışacağız.

Klasik bir The Adventure Company oyunu olan The Sacred Rings 1st person point&click bir arayüze sahip. Oyunun planlanan çıkış tarihi ise belli değil.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 07:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Aura 2, The Sacred Rings adıyla duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×