Avatar Frontiers of Pandora için görseller sızdırıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.03.2023 - 15:52
Ubisoft tarafından geliştirilen ve uzun süredir sessizliğe gömülen Avatar Frontiers of Pandora için görseller sızdırıldı.

Ubisoft tarafından uzun bir süre önce duyurulan ve erteleme haberi sonrası yaklaşık bir yıldır haber alamadığımız Avatar Frontiers of Pandora için nihayet yeni gelişmeler yaşandı. Her ne kadar sızıntı olarak ortaya çıksa da oyun için yeni ekran görüntüleri geldi.

Avatar Frontiers of Pandora ekran görüntüleri sızdırıldı

Oyunun bu ekran görüntüleri Script LeaksR6 isimli Twitter kullanıcısı tarafından sızdırıldı. Aynı hesap daha önce Assassin’s Creed: Mirage sızıntısı haberinin de kaynağı olarak karşımıza çıkmıştı. Ekran görüntülerine baktığımızda ise özellikle FPS kamera açısı kısmı dikkat çekiyor.

Avatar Frontiers of Pandora için görseller sızdırıldı

Avatar Frontiers of Pandora için görseller sızdırıldı

Avatar Frontiers of Pandora ismini ilk olarak 2017 yılında duymuş, fakat Avatar Frontiers of Pandora resmi duyurusu ile 2021 E3 döneminde karşılaşmıştık. Dizivion ekibi Massive tarafından geliştirilen oyun hakkında hala çok fazla bilgiye sahip değiliz.  Ubisoft son olarak ertelenme haberi ardından "Bu muhteşem küresel eğlence markası, Ubisoft için çok yıllı büyük bir fırsatı temsil ettiği için, yeni nesil teknolojinin tüm avantajlarından yararlanan son teknoloji ürünü bir sürükleyici deneyim sunmaya kararlıyız" açıklamasında bulunmuştu.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 17:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 22:06
geliyor içi boş dışı dolu....
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 12:22
Tahminim far cry tarzı olacak
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 04:49
Hadi canım sende artık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2023 18:34
Görseli geçin, oynanın videosu gösterin de ne yaptığınızı daha net anlayalım ubisoft. Resimden ne anlayacaz??
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avatar Frontiers of Pandora için görseller sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×