Avengers: Endgame senaristlerinden Iron Man itirafı geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 20.08.2019 - 16:37
Senaristlerin tek istediği hikayeyi düzgün bir şekilde bitirebilmekmiş.

The Infinity Saga hikayesini güzel bir şekilde sonlandıran Marvel ekibi, Avengers Endgame filminde Captain America, Black Widow ve Iron Man karakterlerinin MCU'ya veda edişini görmüştük. Captain America ve Black Widow'u bir kenara bırakırsak senaristler özellikle Tony Stark'a daha dramatik bir son yazmıştı. The Infinity Saga hikayesinde oldukça önemli bir yerde bulunan Iron Man, beklenildiği üzere böyle bir sonu hak etmişti. Şimdi ise Avengers Endgame senaristleri olan Christopher Markus ve Stephen McFeely, Iron Man'i aslında öldürmemeyi de düşünmüşler. Film için iyi bir son hazırladıkları sırada Iron Man'in hayatta kalmasının iyi olacağını düşündüklerini itiraf eden senaristler, The Infinity Saga hikayesini sonlandıracakları için Tony Stark'ı öldürmeyi göze almışlar.

Avengers: Endgame senaristlerinden Iron Man itirafı geldi

Senaryoyu yazmaya başlarken hangi karakterin öleceğine veya hangi karakterin yaşayacağına dair kararlar almadıklarını belirten senaristler, sadece hikayenin detaylarına odaklanmak istemişler. Hikayenin gidişatı sırasında hangi karakterin öleceğine karar verdiklerini belirten Markus, böylesinin daha iyi bir hikaye anlatımı ortaya koyduğuna inanıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 12:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avengers: Endgame senaristlerinden Iron Man itirafı geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×