Avengers’ın PS5 ve Xbox Series X çıkış tarihi açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.02.2021 - 10:20
Marvel’s Avengers oyununun yeni nesil sürümü Operation: Hawkeye - Future Imperfect içeriği ile birlikte geliyor.

Sahip olduğu planlama gereği geçtiğimiz yılın en büyük hayal kırıklıklarından biri haline dönüşen Marvel’s Avengers oyununun yeni nesil için çıkış tarihi sonunda duyuruldu. Üstelik oyunun yeni nesil sürümü ile birlikte bir süredir beklenen Hawkeye içeriği de oyuna ekleniyor. Firmanın konu ile ilgili yaptığı açıklama şu şekilde;

Marvel’s Avengers, 18 Mart’ta yeni nesile geliyor

Square Enix, Marvel's Avengers'ın PlayStation 5 ve Xbox Series X | S konsollarında, oyun için ikinci yeni oynanabilir Süper Kahraman ve aynı zamanda şaşmaz hassasiyete sahip eşsiz okçu Hawkeye olarak da bilinen Clint Barton ile birlikte 18 Mart 2021'de piyasaya sürüleceğini duyurdu. Oyunun PlayStation 4 veya Xbox One sürümüne sahip olan oyuncular, herhangi bir ek ücret ödemeden tam yeni nesil sürüme yükseltebilir ve ilerlemelerini sürdürmek için kaydettikleri oyunlarını aktarabilirler.

Clint Barton, Marvel's Avengers Operation: Hawkeye - Future Imperfect'in bir parçası olarak benzersiz yeteneklerini oyunun kadrosuna getirecek ve tüm platformlarda temel oyunun sahiplerine ücretsiz olarak katılacak. Yeni oynanabilir Süper Kahramana ve oyunun devam eden Avengers Initiative hikayesindeki yeni bölüme ek olarak, Marvel's Avengers Operation: Hawkeye - Future Imperfect ayrıca güçlü bir yeni kötü adam tanıtıyor: Hulk'un Bruce Banner'ın beyni ve Hulk'un güçlü yönleri ve yetenekleri ile yeni bir versiyonu olan Maestro şimdi kıyamet gibi bir gelecekte çıldırdı

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2022 01:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avengers’ın PS5 ve Xbox Series X çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×