Avengers: Infinity War'ın 2. fragmanı sonunda yayınlandı

Avengers: Infinity War'ın 2. fragmanı sonunda yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.03.2018 - 14:04
Beklediğimize fazlasıyla değdi!

Avengers: Infinity War'un ya da Türkçe adı ile Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminin beklenen 2. fragmanı en sonunda yayınlandıı. Birkaç haftadır ha geldi ha gelecek diye beklediğimiz ve Marvel Youtube hesabından çıkamadığımız bu yeni fragman, filme dair birçok yeni sahneyi de barındırıyor.

Avengers: Infinity War fragmanı yayınlandı

Filmin bu yeni fragmanı Gamora'nın Thanos'un amacını anlattığı cümleler ile başlıyor. Daha sonra ise Doctor Strange'e ev sahipliği yapan Sanctum Sanctorum camında dünyaya doğru gelen bir cismin yansımasını görüyoruz. Tabi ki bundan sonra karakterler arasındaki bazı diyaloglara ve aksiyon sahnelerine de yer verilmiş. Tabi fragmanda Gamora'nın ufaklığı, geçtiğimiz yaz ComicCon fragmanında yer alan Thor'un kafasının Thanos tarafından sıkıldığı ve savaş sahneleri dışında Doctor Strange'in zor anları da dikkat çekiyor. Fragmanın sonundaki Kaptan Amerika ise eminim benim gibi tüm Marvel hayranlarını coşturmuştur.

Avengers: Infinity War hakkında

Marvel hayranının beklediği gün geldi ve Russo kardeşler, yayınlanması için yalvarmamıza ramak kalan Infinity War fragmanını yayınladı. Marvel sinematik evreninin bütün filmlerinin birleşeceği nokta olacak olan Avengers: Infinity War için Marvel tam 10 yıldır hazırlanıyor. Neredeyse tüm Marvel filmlerinde yer alan Infinity taşlarını arayan titan Thanos, sonunda tahtından kalkıp, ben kendim yaparım diyecek ve dünyaya inecek. Merakla beklenen Avengers: Infinity War, 27 Nisan 2018'de vizyona girecek.

Yorumlar 25
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 20:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2018 18:17
Thanos Kaptan Amerika'ya yüklenmiyor, basit bir insan gözüyle bakıp uzanıyor. Taşları kullanmadığı sürece eldiveninde olması fazladan bir güç sağlamıyor.
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2018 14:44
Spoiler (uyarmadım deme): "Adam" dövebiliyor ama öldüremiyor, Adam da yüzüklerin peşine düşüyor ama elde edemiyor, Thanos tüm yüzükleri ele geçiriyor, her şeyin sahibi oluyor, ölmesi imkansız. boşuna filmi geliyor çünkü Dünya yı yok etmek onun tercih meselesi olacak.
MK Okuru
MK Okuru 18.03.2018 18:25
thanos hulk'ı bile zorlanmadan dövebilecek güçte bir karakter marvel evreninde kendisinden güçlü çok az sayıda karakter var
Kalan Karakter : 300 Gönder
blue1
blue1 18.03.2018 19:33
Kaptana fazla yükleniyorsunuz, tamam thanos güçlü ama dediğiniz gibi her gelene bir yumruk atsa film diye birşey olmazdı. Çizgi roman gibi haftada 1 sayı çıkan birşey değil adamlar filmi yapana kadar seneler ve milyon dolarlar harcıyor. Çizgi romanda bir karekteri öldürüp başka bir dünya oluşturup yeniden ortaya çıkması çok kolay ama bu film olunca yıllar alacak kadar kapsamlı projeler oluyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.03.2018 18:24
Ayrıca kesilmiş.sahneler var fragmanda thor ragnoraktaki göz muhabbeti gibi captain kollarında özel.bir kalkan gücü olabilir ayrıca gözleri o sahnede sarınrenkte taşlardan birinş kullanıyor olabilir önce filmi izleyin sonra eleştirin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.03.2018 18:22
Captain Amerika yı abarttılar demiş çoğu arkadaş fragmandaki sahnede thanos yumruk atmıyor sadece eliyle birşeyi almaya çalışıyor elleri açık dikkat ettiysebşz ayrıca captain okadarda güçsüz değil hatırlarsanız ilk karşılaşmafa thor çekiciyle vurduğunda kalkanı ile engellemişti
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2018 11:30
Kaptanın thanosa dayanabilmesinin sebebi vücudundaki süper asker serumu.
MK Okuru
MK Okuru 18.03.2018 15:06
22.08 yavru git cap in ilk filmini izle sonra öt. Cap o seru sayesinde nerdeyse thanosa kafa tutar güçte. Avengers ilk filminde bile gücünü gördük. Sen hala boş yapıyosun. Git çizgi roman oku anlarsın.
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2018 22:08
o süper asker serumu değil bildiğin hulk olsa yinede dayanamaz thanos a
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×