Avrupa'nın en büyük oyun bilgisayarı mağazası Ankara'da açılıyor

Avrupa'nın en büyük oyun bilgisayarı mağazası Ankara'da açılıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.10.2018 - 14:00
Monster, Ankara mağazasını açmaya hazırlanıyor

Monster Notebook’un ülkemizdeki üçüncü mağazası başkent Ankara’da oyun severlere kapılarını açmaya hazırlanıyor. Mağazanın açılışı 13 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’da basının ve kullanıcıların katılımıyla gerçekleşecek.

Avrupa ve MENA’nın en büyük mağazası olacak

Monster Notebook’un 2016 yılında açtığı İstanbul mağazası, yalnızca oyun bilgisayarlarına ayrılmış bir mağaza olması dolayısıyla kendi alanında bir ilkti. Bu yılın nisan ayında aynı konsepti İzmir’e de taşıyan marka, şimdi Ankara’daki kullanıcılara da yüksek performanslı Monster gaming laptopları ilk elden deneme fırsatını sunuyor. Çankaya Farilya İş Merkezi’nde bulunan mağaza toplam 800 metrekarelik alanıyla Avrupa’nın ve MENA bölgesinin en büyük oyun bilgisayarı mağazası olacak.

Monster Notebook’un Kurucusu ve Genel Müdürü İlhan Yılmaz Ankara mağazasının açılışı hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi, “Monster olarak nihai hedefimizin Türkiye’den teknoloji alanında bir dünya markası çıkarmak olduğunu her seferinde dile getiriyoruz. Elbette bunun ilk aşaması kendi ülkemizde büyük bir teknoloji markası olmak. İzmir ve Ankara mağazalarının bu ilk aşamayı gerçekleştirme yolunda çok önemli olduğuna inanıyorum. Bu yüzden bizim için çok büyük anlamı olan bu günde tüm oyuncuları Çankaya’daki mağazamızın açılışına davet ediyorum.”

Karma Gerçeklik Odası

Oyun dünyasındaki teknolojik gelişmeleri daima yakından takip eden ve bunları Türkiye’deki kullanıcılara ilk sunan marka olmayı hedefleyen Monster Notebook, en yeni oyun teknolojilerini Ankara’daki oyun ve teknoloji meraklılarına sergileyecek. Markanın bu amaçla mağazaya kurduğu karma gerçeklik (mixed reality) odası, ziyaretçilere benzersiz bir sanal gerçeklik deneyimi yaşatacak.

Ankara mağazası, kullanıcılara en yeni donanımlara sahip yüksek performanslı Monster gaming laptop modelleri yanında markanın mekanik klavye, oyuncu kulaklığı ve faresi gibi oyunculara yönelik farklı donanımlarını da görme ve birebir deneme fırsatı sunacak. Şirket, her adımlarında ziyaretçilere yardımcı olmaya ve sorularını cevaplamaya hazır tecrübeli çalışanların yer alacağı mağazanın teknik servis hizmeti de vereceğini belirtiyor.

Monster Notebook Ankara mağazası 13 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’da gerçekleşecek açılış etkinliğiyle Çukurambar Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya İş Merkezi No: 8/A Çankaya adresinde faaliyete geçecek. Cosplay ve kılıç gösterilerinin yapılacağı bu heyecan verici açılışta yer almak ve markanın yüksek performanslı oyun bilgisayarlarını bizzat denemek için Monster’ın Ankara mağazasını mutlaka ziyaret edin.

Basın Bülteni

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 12:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
etemelkuran
etemelkuran 8.10.2018 23:39
Şu aşağıdaki Yeni Türkiyeli çocuklara cevap olarak yazayım dedim.
Bugün Birleşik Krallık, Kıbrıs ve Malta adası, Girit, İzlanda vs. Avrupa toprakları ile hiç bir bağı olmamasına rağmen Avrupa olarak sayılıyor, İspanya'nın Afrika toprakları ve Cebelitarık, Isle of Man ve bir sürü ada,adacık da buna dahil. Osmanlı devletinde de Avrupa ülkesi olarak sayılan ve Avrupa'nın 1/3'üne sahip olan bir devlettik. Hatta Avrupa'nın hasta adamı vesaire gibi adlandırıldık son dönemlerde, nüfusumuz binlerce yıl Avrupada yaşadı bir sürü göç/geri göç yaşandı (Türklerin Anadolu tarihi de Sümerlerden eskidir şimdi Malazgirt safsatasını okumayın). Amerikanlar tarafından ise her zaman Asya olarak adlandırıldık ki bu onların kara cehaletinden dolayıdır bazen de kasıtlıdır. Hala Amerikan şirketlerinde Asya olarak adlandırıldığımızı görebilirsiniz mesela Ebay, CIA Factbookta da Middle East ki bu da BOP için. Ha Türkiye'nin içinde bulunduğu siyaset ve bunun yarattığı bozuk kitle zaten bundan rahatsız değil.
1999'da AB süreci ile Türkiye Cumhuriyeti sınırları siyasi olarak Avrupa Toprağı olarak sayıldı.
Tarihte ise Asya kıtasının neredeyse tüm özelliklerini barındıran bir yarım ada olduğu için Asia Minor olarak geçiyordu. Kimi zaman denizciler tarafından Avrupa'nın doğusu olarak adlandırıldı.
Kültürel olarak Mezopotamya üzeri ve Bereketli Hilalin batısı ve Kuzeyi Orta Doğudan çıkış olmakla beraber kendine özgü özelliklere sahip olması bakımından daha farklı bir isimle anılması gerekmekteydi.
Bunları öğrenin de yorum yapın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2018 20:30
2 yıl garantili 3500TL'lik Monster Laptop'um 2 yıl sonra öldü, çöp oldu ve firma suçunu kabul etmedi, üstüne bana hakaretler yağdırmaya başladı. Tamir masraflarını da dolar üzerinden (!) işledikleri için tamire 3000TL istediler. Monster almayın, aldırmayın. Ben çok pişmanım, siz de pişman olursunuz!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2018 17:05
merak ettiğimden soruyorum ? galaksinin en büyük oyun bilgisayarı mağazası açılsa ne değişecek ? alamadıktan sonra ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2018 16:52
Osmanlı zamanında Kabe de Avrupa'da mıydı?
Dikkatimi çekti, şaka yapıyorum. :)
Çünkü siz merlinciler misillersiniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
darkrockv7
darkrockv7 8.10.2018 15:00
Ankara Avrupa'da değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×