Back 4 Blood çıkış fragmanında kan gövdeyi götürüyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.10.2021 - 19:18
Left 4 Dead serisinin yapımcıları tarafından geliştirilen Back 4 Blood çıkış fragmanında adeta kan gövdeyi götürüyor

Geçtiğimiz aylarda beta aşamasıyla da karşımıza çıkan back 4 Blood çıkış fragmanı yayınlandı. Oyunun en aksiyon dolu sahnelerine yer verilen bu çıkış videosunda aynı zamanda oyunla ilgili öne çıkan yorumlar da kullanılmış. Çıkış fragmanı ve firmanın bu konuda yaptığı açıklama şu şekilde;

Back 4 Blood çıkış fragmanında kan gövdeyi götürüyor

Warner Bros. Games ve Turtle Rock Studios bugün, birinci şahıs eşli nişancı oyununun yakında piyasaya sürülmesini kutlamak için resmi Back 4 Blood Çıkış Fragmanını yayınladı. Yeni video, dünyayı insanlık için geri almak amacıyla, Parazitli olarak bilinen enfekte kalabalığa karşı savaşan Temizleyicilerin ekibini takip ediyor. Fragman, yüksek yoğunluklu işbirlikçi hikâyeye ek olarak, takımların Temizleyici veya Parazitli olarak oynamasına olanak tanıyan kafa kafaya, rekabetçi PvP Swarm modunu da gösteriyor.

Back 4 Blood’ın 12 Ekim'de çıkmasıyla birlikte oyuncular aksiyona başlayabilirler. Ayrıca Back 4 Blood Deluxe Edition (yalnızca dijital) ve Back 4 Blood Ultimate Edition için ön sipariş verenlere oyuna dört günlük Erken Erişim hakkı verilecek.

Back 4 Blood çıkış fragmanında kan gövdeyi götürüyor

Back 4 Blood, eleştirmenlerin beğenisini kazanan Left 4 Dead serisinin yaratıcılarından birinci şahıs bir eşli zombi nişancı oyunudur ve heyecan verici, dinamik ve oldukça değişken, özelleştirilebilir aksiyon sunar. Back 4 Blood hikayesi, insanlığın çoğunun parazit Devil Worm tarafından öldürüldüğü veya enfekte olduğu felaket bir salgından sonra geçiyor. Tarifsiz olaylarla yürekleri katılaşan ve insanlığın sonuncusu için savaşmaya cesaretlendirilen bir grup kıyamet gazisi, Parazitli olarak bilinen hastalıklı dehşeti alt etmek ve dünyayı geri almak için bir araya geldi.

Back 4 Blood, Xbox Series X|S, Xbox One Konsolları, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için 12 Ekim 2021'de satışa sunulacak. Ön siparişler Fort Hope Elite Silah Görünüm Paketi'ni alacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 12:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Back 4 Blood çıkış fragmanında kan gövdeyi götürüyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×