Back 4 Blood PC sürümü DLSS desteğine sahip olacak

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 22.07.2021 - 00:46
Ünlü Left 4 Dead serisinin yaratıcıları tarafından geliştirilmekte olan Back 4 Blood PC fragmanı yayımlandı ve DLSS desteğine de sahip olacak.

Geçtiğimiz aylarda duyurulan, Left 4 Dead serisinin yaratıcıları tarafından geliştirilmekte olan Back 4 Blood PC fragmanı yayımlandı. Fragmanda oyunun cross-platform desteğinin olacağını ve Back 4 Blood PC versiyonunun Nvidia DLSS özelliği ile çıkacağı belirtiliyor. Fragmandaki tüm görüntülerin oyunun PC versiyonunun içerisinden çekilmiş olması da dikkat çeken unsurlardan.

Back 4 Blood PC sürümü DLSS desteğine sahip olacak

Geçtiğimiz günlerde Nvidia DLSS teknolojisi Red Dead Redemption 2'ye de gelmişti. Her geçen gün yaygınlaşan bu teknoloji yapay zekâ ile bilgisayarınıza herhangi bir şekilde yük olmadan yapay görüntüler oluşturuyor ve oyun içerisinde aldığınız performansı arttırıyor. Back 4 Blood PC sürümü Nvidia DLSS özelliği ile çıkacak.

Back 4 Blood PC sürümü DLSS desteğine sahip olacak

Haziran aylarında duyurulan ve konsollarda 999TL'lik ultimate edition fiyatına sahip olan Back 4 Blood ülkemizde oyuncuların tartışma konusu olmuştu. Back 4 Blood oyunculara co-op bir senaryodan daha fazlasını sunmayı hedefliyor. En fazla üç arkadaşınızla birlikte hikayesine atılabileceğiniz veya rekabetçi çok oyunculu mod ile birlikte veya birbirinize karşı mücadele edebileceğiniz bu yapım, bir ''roguelike'' kart sistemi ile tekrar oynanabilirlik sunmayı da hedefliyor. Oyun, PlayStation, Xbox ve PC için 12 Ekim 2021'de çıkacak. Ayrıca oyunun PC fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 21:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 18:12
1 oyun metro , tlous 2 , dead space , half life gibi olacak , yardimci eleman olsada arada bi çikip kaybolacak , arti yaratiklar bi yerde sinirli olacak , bu oyun tam karşiti o yüzden 10 tl olmadan almam .
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2021 15:24
Grafikler her yıl geriye gitmeye başladı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2021 11:27
Zamanında bilgisayarda left 4 dead ile vakit geçirdim. Bu tarz oyunlarında çok düşkünü olmasamda yanında en az 1 kişi olsa bile sarıyor bir süre ama. Bu tarzda bir oyunun pahalı oldugunu düşünüyorum.
Ps5te standart 600
Deluxe 860
Ultimate 999 tl
Kalan Karakter : 300 Gönder
Back 4 Blood PC sürümü DLSS desteğine sahip olacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×