Baldur's Gate 3 ertelendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.08.2020 - 14:09
Daha önce Ağustos ayında erken erişim sürecine gireceği belirtilen Baldur's Gate 3'ün ertelendiği oyunun sosyal medya hesaplarından duyuruldu.

Baldur's Gate 3 ertelenme haberi ile karşımıza çıktı. Larian Studios daha önce, Haziran ayı içerisinde oyuna dair yeni bilgiler yayınlamış ve erken erişim sürecinin Ağustos ayında başlayacağını duyurmuştu. Yapılan son açıklamaya göre oyunun Ağustos ayında yetişemeyeceği duyuruldu.

Baldur's Gate 3 ertelendi

RPG severlerin büyük bir merakla beklediği Baldur's Gate 3 için yapılan bu erteleme haberi oyunun resmi Twitter adresi üzerinden yapıldı. Erteleme haberi ile birlikte oyun için özel bir sunum yapılacağının bilgisi de paylaşıldı. "Bir iyi bir de kötü haberimiz var. Baldur's Gate 3 Ağustos'ta çıkmayacak ama yakın olduğunu söyleyebiliriz. Çıkış tarihini Geoff Keighley ve Larian ekibinin yer alacağı Panel From Hell sunumunda açıklayacağız. 18 Ağustos'u bekleyin" açıklamasına yer verildi

Aslında oyunun çıkması gereken 18 Ağustos tarihinde yeni çıkış tarihinin duyurulacağı bir panel haberi geldi de diyebiliriz. Bu sunum Türkiye saati ile 18 Ağustos'ta 20:00'da düzenlenecek.

Baldur's Gate 3 ertelendi

Larian Studios daha önce Baldur's Gate 3 için firmanın şimdiye kadar yapmış olduğu en büyük proje olacağını belirtmişti. Serinin köklerine mümkün olduğunca sadık kalınan oyunun keşfetme, oynanış ve etkileşim kurma gibi konularda eşsiz özelliklere sahip olacağı da vurgulanmıştı. Baldur's Gate 3'ün tamamen yeni nesil bir deneyim sunacağını ve grafik motoru olarak Divinity 4.0 kullanıldığını açıkladı belirtilmişti. 

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2021 08:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2020 14:21
Baldur's Gate o kadar 90 lara özgü klasikleşmiş bir Frpg ki bu zamanlarda o sanatsal anlatımı, atmosferi nasıl yaratacaklar. Yapsalar kime pazarlayacaklar çok merak ediyorum. Benim umudum yok şahsen, günümüz oyuncusuna hitap etmesi için çok ticarileştirilmesi lazım yoksa finansal başarısızlık demek
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2020 07:19
Günümüz oyuncusu için değil zaten bu oyjun. Bu serinin milyonlarca hayranı var bekleyen.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2020 17:02
Çıkıcak olan versiyon zaten erken erişimdi. Yani full versiyon değildi. Çokta önemli değil ertelenmesi

---------------------------------

Haberde zaten bu durumu belirtmiştim :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
allalla
allalla 5.08.2020 16:52
bekliyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2020 15:58
Hadi yine iyisiniz,korona muhabbetine erteleme üstüne erteleme,çoğuda keyfi ve zaman kazanmak için yapılıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2020 14:59
Bu kadar kaliteli bir yapımın ertelenmesi kadar normal bir şey yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
Baldur's Gate 3 ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×