Batman: Arkham City'de dünya rekoru bir Türk'e ait

Hürcan Köse
Hürcan Köse 21.02.2017 - 14:22
Ağzımız açık bir şekilde izledik
Bugün sizler için yaptığımzı bir haberde Nioh'un speedrun tarzında, bir buçuk saatte bitirildiği bir Twitch yayınını paylaştık. Haberin altına atılan yorumlardan birisi de thefunder1'e ait. Kendisi Batman: Arkham City'nin zorlu Wayne Manor görevini 26 saniyede tamamlayarak dünya rekoru kırdı. Elin adamını yayınlayıp onu es geçmek olmaz dedik :)

Videoyu izleyince de aslında yaptığı işin nasıl bir refleks ve el çabukluğu gerektirdiğini anlıyor, bir helal olsun da siz diyorsunuz ister istemez. Bu rekor için aynı bölümü kaç defa oynamış gerçekten çok merak ediyoruz. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ufak bir hatırlatma. Eğer sizin de dünya rekoru kırdığınız bu tür Speedrun videolarınız varsa bizlere Facebook, Twitter veya direkt olarak bana hurcan@merlininkazani.com adresinden ulaşabilirsiniz. Çekinmeyin, bunlar önemli ve kazanılması zor başarılar!


Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 07:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2017 16:38
Gayet normal ülkede işsizlik seviyesi olmuş %11.. el boş olunca daha ne rekorlar gelir...
MK Okuru
MK Okuru 23.02.2017 01:00
Senin insanlar yüzünden işi bırakanlar da var yok değil evde sıkılınca da rekor yapmış adam !
MK Okuru
MK Okuru 22.02.2017 16:18
Ha mesleğin oyun yazılımcılığı ha işsizlik. İşi ciddiyetsiz bulan kız babası kız vermezdi bu mesleğe. Gel gör ki ne paralar dönüyor sevgili babacığım , yaza yaza oynatıyorum desen de isminden -1 Oyun Sektöründeyim yeaaw , oyun yaziyök. Benim için ikisi de aynı , kaptırmayacaksın gardaş.
MK Okuru
MK Okuru 22.02.2017 11:30
"İşsiz" lafına ayar oluyorum artık. Sen atom mu ayıklıyorsun? Karanlık maddemi buluyorsun? Bu dediğimde klişe oldu gerçi. Ama oyun bu, adamın vakti var. Belki daha farklı şeye harcayabilirdi, ama hayat onun ki buna harcamış. Kime ne? Ülkedeki gerçek işsizlik oranına bakın asıl, onunda yeri bura deği
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2017 17:09
Helal olsun adama gururumuz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2017 16:49
Haberini yapacağınızı hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim Merlininkazanı :) Bu bölümü kaç defa oynadım hatırlamıyorum ama en hızlı stratejiyi bulduktan sonra 8 saat boyunca rekoru kırana kadar tekrar tekrar denedim. Kanalımda diğer Arkham oyunlarından da dünya rekorlarım var isteyen bakabilir :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Batman: Arkham City'de dünya rekoru bir Türk'e ait

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×