Batman çekimleri durdu, Robert Pattinson Covid-19'a mı yakalandı?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.09.2020 - 10:15
Yayınlanan ilk fragmanı ile büyük beğeni toplayan The Batman filminden üzücü bir haber geldi ve Robert Pattinson'un Covid-19'a yakalandığı rapor edildi.

The Batman filminde Bruce Wayne karakterini canlandıracak olan ünlü oyuncu Robert Pattinson'un Covid-19 salgınına yakalandığı rapor edildi. Gelen bu üzücü haber ile birlikte The Batman filminin çekimlerinin bir kez daha durdurulduğu resmi olarak açıklandı.

The Batman filminin çekimleri bir kez daha durdu

Aslında ilk olarak çekimlerin durdurulduğuna dair bir açıklama yapıldı. Filmin çekimleri sırasında yapılan testlerde sette yer alan bir çalışanın Covid-19 pozitif çıktığı ve önlemlerin arttırılarak çekimlerin durdurulduğu açıklandı. Bu haberden kısa bir süre sonra ise Vanity Fair gibi birçok site test sonucu pozitif olan kişinin Robert Pattinson olduğunu raporladı.

Warner Bros Media ise yaptığı açıklamada testi pozitif çıkan kişinin kimliğini açıklamadı. Yapılan son açıklamada "Hala durumun ne aşamada olduğunu araştırıyoruz. Daha fazla bilgiye sahip olana kadar filmin çekimlerini geçici olrak durduruyoruz. Temas takibi yapmak ve çok yakında tekrar prodüksiyon aşamasına geçmek için tüm protokolleri uyguluyoruz." ifadelerine yer verildi.

Batman çekimleri durdu, Robert Pattinson Covid-19'a mı yakalandı?

The Batman hakkında

Hikayeye yeni bir başlangıç yapacak olan The Batman filmi önümüzdeki yıl, tam tarih vermek gerekirse 1 Ekim 2021'de gösterime girecek. Çekimleri salgının kontrol altına alınması sonrasında devam edecek olan  ve Matt Reeves'in yönetmenlik koltuğunda oturduğu filmde Bruce Wayne rolünü ünlü oyuncu Robert Pattinson üstlenecek. Filmin kadrosunda ayrıca Zoe Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wrighti John Turturro, Peter Sarsgaard, Jayme Lawson, ndy Serkis ve Colin Farrell gibi oyuncular yer alıyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2021 23:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2020 12:06
Joker in işidir kesin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2020 20:11
Vanpir vanpiri ıstırır mı ya.. Vay anaaam..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2020 14:12
Geçmiş olsun rob reyiz, en kısa süre de iyileşirsin umarım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Batman çekimleri durdu, Robert Pattinson Covid-19'a mı yakalandı?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×