Batman, Japonya'da popüler değil

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
Batman, Japonya'da popüler değil
Eidos Interactive tarafından dağıtımcılığı üstlenilen ve Rocksteady Studios tarafından yapımı tamamlanan "Batman: Arkham Asylum", Japonya'da popüler olmayı başaramadı. Bir çok kesim tarafından beğenilen ve satış listelerinde kendisine belli bir yer edinen "Batman: Arkham Asylum'un" PS3 verisyonu, Japon satış listelerinde bu hafta 23. sırada yer alırken, Xbox 360 versiyonu ise 42. sırada yer aldı.

Daha az popüler olan oyun "Operation Flashpoint: Dragon Rising'in" PS3 versiyonu, Japon satış listelerinde 20. sırada yer alırken, Xbox 360 versiyonu ise 26. sırada yer aldı.

Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 15:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Batman, Japonya'da popüler değil

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×