Batman: The Enemy Within için çıkış videosu yayınlandı

Batman: The Enemy Within için çıkış videosu yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 4.08.2017 - 10:03
Kara Şovalye yeni sezonu ile geri dönüyor.
Batman'in karanlık ve kompleks dünyasına geçtiğimiz yıl Batman: The Telltale Series ile adım atan Telltale games, bu hafta geri dönüyor. İlk oyunun ikinci sezonu olarak gelecek olan Batman: The Enemy Within, ilk oyunun başarısınından sonra beklentileri yükseltti.

Batman: The Enemy Within'in çıkış videosunu yayınlayan yapımcı Telltale Games, bize ikinci sezonun ilk bölümü ile gelecek olan yeni kötü adam Riddler'ı tanıtıyor."The Enigma" adı altında çıkacak olan bölüm, aynı zamadna Joker'i de içeriyor. Telltale Games oyunun sayfasında yaptığı açıklamada, "Bu sezonda, Bruce Wayne ve Batman yeni bir rol üstelecek. Riddler Gotham'ı terörize etmeye geliyor. Geri dönüş yapan federal ajan ve daha yeni yükselişe geçen Joker ortalıkta gezinirken, Batman pişman olacağı dostluklar kuracak. Batman'in hangi dostuna güveneceksiniz?" dedi.

Batman: The Enemy Within için çıkış videosu yayınlandı
İlk oyunun kayıt dosyalarını saklıyorsanız, size iyi bir haberim var. Batman: The Enemy Within'e ilk oyundaki save dosyanızla devam edebileceksiniz. Bu sayede yeni sezonda, ilk oyundaki seçimlerinizin etkisi devam edecek. Batman: The Enemy Within, 8 Ağustos'da PlayStation 4, Xbox One, PC ve Mac için çıkış yapacak. Ayrıca oyunun IOS ve Android sürümleri de Ekim ayında mağazalarda olacak.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 12:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2017 03:07
telltale için eleştiri yapanlar var mı alternatifi söyleyin onu alalım herkesin oynadığı bir oyun tarzı var tarzı eleştirmeniz doğru bir davranış değil. herkesin hayal dünyasına saygı gösterilmelidir.ayrıca ifade etmeliyim ki umarım ilk batman serisine göre aksiyon daha fazla olur.iyi oyunlar...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fratos
Fratos 5.08.2017 00:10
Telltale'e laf edenler The Walking Dead oynamamış herhalde. Tamam Batman'i beceremediler ama şaheser niteliğinde oyunları da var adamların. The Walking Dead serisi ve The Wolf Among Us gibi.
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2017 01:09
başkada birşeyleri yok zaten hep aynı şey
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2017 21:19
Teltale bir oyun firması değil bence. Bildiğin dizi yapıyorlar tek fark arada 1 2 tuşa bas grç o kadar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2017 18:02
Nesini oynuyolar anlamıyorum slayt gösterisi gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2017 17:52
Bu telltale oyunları bana tırt geliyor. Batman: Arkham oynasınlar da oyun nasıl yapılıyormuş görsünler. Rocksteady umarım yeni bir oyun üzerinde çalışıyordur.

Forever Rocksteady, Forever Batman: Arkham Series !
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×