Battlefield 2042 açık beta tarihleri sızdırıldı (Güncelleme)

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 28.09.2021 - 17:33
Oyun dünyasında yaptığı sızıntılarla tanınan Tom Henderson, Battlefield 2042 açık beta tarihlerini sızdırmış gibi gözüküyor.

Battlefield 2042 açık beta tarihleri Çin tabanlı bir site aracılığıyla sızdırılmış gibi gözüküyor. Oyun dünyasındaki sızıntılarıyla bilinen Tom Henderson'un Twitter üzerinden yaptığı paylaşıma göre, Çinli bir yayın hizmeti olan Bilibili, geçtiğimiz günlerde betanın 6 Ekim - 9 Ekim tarihleri arasında gerçekleşeceğini öne süren bir reklam yayımladı. Tom Henderson ise, 2021 Eylül ayı içerisinde; Battlefield 2042 erken erişimin 6 Ekim'de başlayacağını ve herkese açık olacak olan betanın ise 8 Ekim'de başlayacağını öne sürdü.

Battlefield 2042 açık beta tarihleri sızdırıldı

Normal şartlarda, Battlefield 2042 açık betasının eylül ayı içerisinde gerçekleşmesi bekleniyordu; fakat oyunun kısa bir süreliğine ertelenmesiyle birlikte, beta kısmında da küçük bir gecikme yaşayacağız gibi gözüküyor. Oyunu önceden sipariş etmiş olanlar için kısa süreli bir erken erişime sahip olacağını da açıklamış olan DICE, hafif gecikmeyi, ekim ayına uyarlayacak. Battlefield 2042 beta kodları, geçen hafta ön sipariş müşterileri için dağıtılmaya başladı. Henüz resmî tarihler hakkında DICE'dan herhangi bir açıklama gelmemiş olsa da, ilerleyen günlerde duyurulması bekleniyor.

Battlefield 2042 açık beta tarihleri sızdırıldı

Ayrıca, bu bahsedilen bilgilerin tamamen bir söylentiden ibaret olduğunu ve Electronic Arts tarafından herhangi bir resmî açıklamanın mevcut olmadığını şimdiden belirtelim. Bununla birlikte, Bilibili reklamı, daha önceden gerçekleşen sızıntılar ile birlikte eşleşen nispeten güvenilir bir üçüncü kaynak olarak görülüyor. İlerleyen günlerde, sızıntıların gerçek olup olmadığını, hep birlikte göreceğiz.

GÜNCELLEME: Battlefield 2042 beta tarihleri, resmî Battlefield Twitter hesabı aracılığıyla doğrulandı. Erken erişim tarihleri; 6 - 7 Ekim, açık beta tarihleri ise; 8 - 9 Ekim olarak açıklanmış (Yeni bir fragman da var) bulunuyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 11:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 2042 açık beta tarihleri sızdırıldı (Güncelleme)

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×