Battlefield 3'ün kitabı geliyor!

Uğur Nayır
Uğur Nayır 2.08.2011 - 10:45
Sanal dünyadan sayfalara akan macera
Sonunda Battlefield 3'ün "Battlefield 3: The Russian" adındaki kitabı da duyuruldu. DICE tarafından geliştirilen yapımı ise sayfalara taşıyan isim Peter Grimsdale.

Battlefield 3'ün kitabı geliyor!
Kitap konu olarak oyunun Campaign modundaki askerlerden biri olan Rus Özel Kuvvetleri'nden Dima'nın hikayesini anlatacak. Kitapları çok satan Grimsdale, eski bir SAS üyesi. Battlefield 3: The Russian'ın ne zaman çıkacağı ise belli değil.
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 3'ün kitabı geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×