Battlefield 6 oyunundan kısa kesitler sızdırıldı

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 19.05.2021 - 13:47
Battlefield 6 için güç geçmiyor ki yeni bir sızıntı internette yerini almasın. Bu sefer GIF formatında kısa kesitler karşımızda.

Battlefield 6 ortaya çıkmadan birçok söylentiyle yeni ekran görüntüleri ve oyun hakkında detaylar aldığımız bu süreçte, bu sefer GIF formatında yeni görüntüler internette dolaşmaya başladı. Dün paylaştığımız ekran görüntüsü sızıntılarının ardından bugün de oyundan olduğu iddia edilen kesitleri gösteren bir dizi hareketli görsel sızdırıldı.

Battlefield 6 sızıntılarla gelmeye devam ediyor

Şimdi sızdırılan hareketli görsellerin kalitesi biraz düşük olsa da temelde neye benzediği anlaşılıyor. Yine de bir uçak düşüşünü gösterdikleri apaçık ortada. Oyunun herhangi bir kısmından mı yoksa bir fragmandan mı alındığı bilinmeyen bu görüntülerin menşei artık ilerleyen dönemde oyunun duyurusuyla birlikte netleşip açığa kavuşacaktır.

Şimdiye dek Battlefield 6 hakkında bildiklerimiz -yine sızıntılar sayesinde- oyunun gece/gündüz döngüsüne ve dinamik hava durumu değişikliklerine ev sahipliği yapacağı. Ayrıca oyuncuları silahlarının tamamını özelleştirebilecekleri bir oyun deneyiminin beklediğini de söyleyebiliriz. Daha fazla yıkımın bulunacağı yapımda ayrıca geçmiş oyunlardan oyuncuların tanıyabileceği "Levolution" da bulunacak. Ayrıca bu sistemin yeni oyunda çekirdek unsurlardan biri olmasının planlandığı söyleniyor. Tabi bunların birer söylenti olduğunu unutmayalım.

Şimdi Battlefield 6 olarak isimlendirdiğimiz oyunun bir söylentide yalnızca "Battlefield" adıyla anılacağı söyleniyor. Oyun günümüzden 10-15 yıl sonrası gibi yakın bir gelecekte geçecek ve insanüstü teknolojik silahların yerine dronlar gibi daha basit ve yakın teknolojiye yönelik silahlarla karşılaşacağız. Hatta sızdırılan bazı ekran görüntüleri bu dronların varlığını netleştirmişti.

Yakın zamanda EA'in de sonunda oyunun duyurusuna dair ipuçları vermesiyle meraklı bekleyişin en azından sonlarına yaklaştığımızı biliyoruz. Twitter üzerinden yaptıkları imalı bir paylaşıma göre oyun Haziran ayında ortaya çıkacak. Bununla birlikte gönderide yer alan "Boom" kelimesinin, daha önceki söylentilerde oyunda karşılaşacağımız bir roket patlamasına işaret olup olmadığı konusunda kesin bir şey olmasa da, öyle görünüyor ki geçmiş söylentiler duyuruyla birlikte doğrulanacak.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 06:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2021 17:50
Görüntülere bakılırsa tanıtım sinematik . Oyun içi görüntüler için bekleyiş devam edecek gibi.
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2021 22:12
Battlefield hiçbir zaman render görüntü ya da animasyon kullanmaz. Tüm oyunlarının tüm tanıtım videoları doğrudan oyun içinden alınan kayıtlarla oluşturulur. Ve bunu her tanıtımında gururla vurgularlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2021 14:05
Size katılıyorum. Silahlar da fütüristik hayal ürünü kurgular olur muhtemelen. Battlefield da MOH gibi kendini bitirmez umarım.
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2021 09:30
90 yıllarda ki oyun sektörünü yaşasaydın böyle demezdin adamlar aştı kendini güzel yapıyorlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2021 12:36
öyle ileri robotik saçma sapan oyun yaparlarsa tutmaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2021 17:54
Adam gibi bir video koysunlarda izleyelim
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2021 10:46
Aynen haklısın kardeş
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2021 10:42
Emret komutanım. Şimdi ekliyorum.
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2021 06:46
Sinema mi izliycen kardee
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 6 oyunundan kısa kesitler sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×