Battlefield Hardline'ın hikaye modu, farklı şeyler deneyecek

Can Furkan Gözütok 18.07.2014 - 11:39
Serinin ilkleri bu oyunda olacak
Visceral Games, Battlefield Hardline'ın beta aşamasında, oyuncular gerçekten kulak vermiş gibi görünüyor.

İlk olarak 17 Temmuz yani dün itibariyle yaptığımız haberde sizlere, Visceral Games'in oyuncuların sözlerini dinleyip Battlefield Hardline'ın beta sürecinde oyunun beğenilmeyen yönlerini değiştirdiklerini belirtmiştik.

Battlefield Hardline'ın hikaye modu, farklı şeyler deneyecek
Bugün ise Dead Space serisinin yapımcıları, Battlefield serisinin hikayeleri ile anılmadıklarının farkında olduklarını ve Battelfield Hardline'da, oyunun senaryosu adına "farklı" şeyler deneyeceklerini belirtti. Konyula ilgili açıklama yapan Battlefield Hardline'ın yönetmeni Ian Milham konuyla ilgili, " Oyuncuların beklentilerinin farkındayız ve biliyoruz ki Battlefield serisi, hiçbir zaman senaryoları ile öne çıkan bir oyun olmadı. İlk olarak Battlefield serisine hırsız-polis temasını getirerek bazı şeyleri değiştirmek istedik. Şimdi ise Battlefield Hadline'ın senaryosu hakkında birtakım yenilikleri kovalıyoruz. Hardline'ın hikaye modunda farklı şeyler deneyeceğiz. Sadece Battlefield serisi için farklı şeyler değil, FPS türü için farklı şeyler." açıklamasını yaptı.

Battlefield Hardline; PC, Xbox One, Xbox 360, PS3 ve PS4 platformları için geliştirilmekte. Oyun, 21 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2024 02:37
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2017 03:58
battlefiel hardline çox gözel bir oyun men Azerbaycan'dan yazirem
Kalan Karakter: 300 Gönder
Battlefield Hardline'ın hikaye modu, farklı şeyler deneyecek
İlginizi Çekebilir