Bayonetta 3 mü geliyor?

Hürcan Köse
Hürcan Köse 25.04.2017 - 12:33
Platinum'da hareketlenmeler var
Eğer Platinum Games'in YouTube hesabını takip ediyorsanız, firmanın yüklediği bazı yeni videoların ne kadar garip olduğu dikkatinizi çekmiştir. İki gündür Bayonetta ve Bayonetta 2'den ufak-tefek sahneler paylaşıp çekici cadımızın ikonik sözlerini bizlerle paylaşan firmanın yeni bir şeylerin peşinde olduğu aşikar.

Burada iki soru ortaya çıkıyor. Bayonetta 2'yi Wii U dışındaki platformlara mı getirecekler, yoksa direkt Bayonetta 3 mü geliyor? Bildiğiniz üzere Bayonetta 2 yalnızca Wii U platformuna özel olarak çıkarak serinin hayranlarını büyük hayal kırıklığına uğratmıştı. İlk Bayonetta da aslen konsola özel bir oyun olmasına rağmen geçtiğimiz haftalarda PC'ye tekrar, gelişmiş bir şekilde çıktı ve adeta ters köşe yaptı. Bu bağlamda ikinci oyununda PC'ye ve yeni nesil konsollara geleceğini düşünebiliriz.

Ama bir Bayonetta 3 olasılığı da var elbette. Sonuçta insanların bu seriyi gerçekten sevdiğini Steam çıkışı ile tekrar anladık ve Platinum Games'in de bu verimli evreni hemen kapatmayacağını düşünüyoruz. Aşağıda yayınlanan videolardan birisine bakabilirsiniz. Platinum Games kanalında daha fazlası da var.

/center>
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2022 04:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2017 20:53
ayyy hadi inşallah
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2017 18:04
bayonetta 2 ps4 için geliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2017 17:48
Finally
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bayonetta 3 mü geliyor?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×