Banner Resmi

Bayonetta'nın Yeni Durağı Nintendo Switch Olabilir

Furkan Güler
Furkan Güler 4.07.2017 - 13:50
Kontrolcüyü hızlı eskitmenin en kolay yolu Bayonetta geri geliyor
Hack N' Slash türünün başarılı yapımlarından Bayonetta, PlatinumGames'in Twitter hesabında bu sefer Switch için görüldü. Hızlı ve zorlayıcı dövüş dinamikleri sayesinde oynayanı hem sinirlendiren hem de kendine bağlayan Bayonetta'nın ilk oyunu eski nesil konsollara ve PC platformu için çıkış yapmıştı. Daha sonrasında Nintendo'nun el uzatması ile sadece Wii U platformuna çıkan ikinci Bayonetta oyunu, oldukça başarılı olsa da konsolun talihsizliği yüzünden büyük kitlelere ulaşmakta zorluk çekti.

Bayonetta'nın Yeni Durağı Nintendo Switch Olabilir
Nintendo Switch'in mavi ve kırmızı kontrolcü renklerinde yayınlanan görsele göre, birinci ve ikinci oyunu Switch platformunda tekrar görebiliriz. Tabii ki bunun sadece bir tahminden ibaret olduğunu hatırlatalım. Belki de PlatinumGames, yeni bir Bayonetta oyunu öncesi tutkunlarına göz kırpmış olabilir. Her şekilde de içerisinde bulunduğumuz dönemde Hack N' Slash türüne AAA oyun pek fazla çıkmadığından, eski veya yeni bir Bayonetta oyununu Switch üzerinde görmek tüm oyuncuları heyecanlandıracaktır.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2022 21:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2017 15:17
PS4'e çıkmasın da....
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2017 22:04
Çıksın oynarık tabi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bayonetta'nın Yeni Durağı Nintendo Switch Olabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×