Bazı oyuncular Mortal Kombat 11'in Fatal Blow sistemini beğenmedi

Furkan Güler
Furkan Güler 27.04.2019 - 02:19
Yeni X Ray sisteminden memnun musunuz?

Mortal Kombat 11'le birlikte seride oynanış anlamında detayları değiştiren yapımcılar, seriye dokuzuncu oyunla dahil olan X Ray sisteminde köklü bir değişikliğe gitti. Dokuzuncu ve onuncu oyunda eski Mortal Kombat oyuncuları tarafından oldukça eleştirilen sistem, yeni oyunda artık serbest bir şekilde kullanılmıyor. Can barımız 300 HP gibi bir seviyeye (bu seviyeye Fatal Blow deniyor) düştükten sonra kullanılan X Ray sistemi, eski sisteme alışan oyuncular tarafından eleştiriliyor.

Bazı oyuncular Mortal Kombat 11'in Fatal Blow sistemini beğenmedi

Oyunun oynanış mekaniğini değiştiren bu düzeltme, geri kalan oyunculara göre ise Mortal Kombat 11'i dengelemiş durumda. Peki siz yeni X Ray mekaniğinden memnun musunuz? Onuncu oyunda komboların ardına eklenebilen X Ray sistemi, oldukça can yakıyordu. Yeni oyunda artık X Ray'leri komboların ardına eklemek nispeten daha zor. Son olarak oyunun çıkışında yer alan dövüşçü listesi ise şu şekilde;

* Baraka
* Cassie Cage
* Geras (Yeni Erkek Karakter)
* Johnny Cage
* Kabal
* Kano
* Kronika (Yeni Kadın Karakter)
* Kung Lao
* Liu Kang
* Raiden
* Scorpion
* Shao Kahn (Ön sipariş Bonusu)
* Skarlet
* Sonya Blade
* Sub-Zero
* Erron Black
* Kotal Kahn
* Jacqui Briggs
* Jade
* Jax
* Noob Saibot
* Cetrion
* Kollector
* Kitana
* Frost

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 16:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2019 11:42
Adamın kemikleri kırılıyor ama dövüşmeye devam ediyor diyen kişilere sormak istiyorum, bir dijital oyunda gerçeklik ve mantık aramak saçma değil mi? sizin düşünceniz ile yola çıkarsak o zaman Fatality yaptığımız karakterin oyundan silinmesi gerekiyor çünkü parçalara ayrılıyor...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.04.2019 13:40
Ben mesela adamın anasını gibiyoruz raundun içinde sonra kalkıp kavgaya devam ediyor mk1 de bir gerçekçilik vardı kavga bitince ölüm yapardınız sf 5 de iyce çocuk oyunu oldu ip atlayarak uzaya göndermeler nerde o 90 ların ciddi street fighteri ne varsa eskilerde varmış pes örneğin nerde iss pro zevk
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2019 15:51
Atari salonunda MK, SF, Street Hoop vs.oynarken gerilirdik. Jeton kaygısı mı yoksa oyun atmosferi mi derken zaman nasıl geçer anlamazdık. Konu sadece oyunlar değil elbet, negatif gelişen zaman. İşte bu yüzden maalesef seni çok iyi anlıyorum; ama her ne kadar anlasam da çaresizce günümüzde yaşıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.04.2019 11:21
abi casual playerlar için iyi bir sistem ama biraz profesyonelleşince istemiyorsunuz. Bİr de x'de bunu yapınca special meter gidiyordu bunda öyle bişey yok her maç 1 hak oluyor gerçekten iyi bir sistem olmadı, noob firendly bir uygulama oldu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
furcin
furcin 28.04.2019 23:24
Çok mantıklı bir sistem. Kesinlikle oyunu dengeliyor. O arkadaşlarda gidip eski oyunları oynasınlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.04.2019 04:27
zaten profesyonel oyuncular xray hareketini kullanmiyorlar. 3 bari yuzde otuzluk guc tuketen hareket yapmak icin kullanmak tamamen kaynak israfi karsilasmalarda.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bazı oyuncular Mortal Kombat 11'in Fatal Blow sistemini beğenmedi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×