Behzat Ç.'den yeni bir fragman daha geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.07.2019 - 15:30
Mekanın sahibi geliyor

Yeni sezonu için sadece 2 günlük bir süre kalan Behzat Ç için yeni bir fragman daha yayınlandı. Son olarak 2 hafta önce yayınlanan ilk fragmanı ile karşımıza çıkan dizinin bu yeni videosunda hikaye adına oldukça önemli detaylar bulunuyor. 

Behzat Ç.'den yeni bir fragman daha geldi

25 Temmuz'da BluTV üzerinden yayınlanacak olan Behzat Ç. dizisinin yeni fragmanında özellikle Ercüment Çözer'in sözleri dikkat çekiyor. Ayrıca dizide her zaman olduğu gibi günümüzde geçen bazı olaylara da değinmeler yapılacağını görüyoruz.

Behzat Ç., Hayalet, Memduh Başkan ve Ercüment gibi karakterleri gördüğümüz bu yeni fragmanda ayrıca daha önce adı geçmeyen Akbaba karakterini de görme şansına erişiyoruz. Yine de oyuncu muhtemelen konuk oyuncu gibi bir rol ile karşımızda olabilir. Zira yeni Cinayet Büro ekibi görsellerinde kendisini görememiştik. Yayınlanan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 20:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Behzat Ç.'den yeni bir fragman daha geldi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×