Bethesda yeni bir Indiana Jones oyunu geliştiriyor

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 12.01.2021 - 19:28
Bethesda biraz önce Twitter hesabı üzerinden Machine Games stüdyosuyla yeni bir Indiana Jones oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu. Resmi duyuru ise yakında geliyor.

Bethesda bugün bombayı patlattı. Kendi stüdyolarından biri olan Machine Games tarafından yeni bir Indiana Jones oyunu geliştirdiklerini resmi Twitter hesabı üzerinden duyurarak Indiana Jones hayranlarını heyecanlandırdı. Bu duyuruyu kısa bir teaser videosu takip etti. Bethesda ve Machine Games oyun için sosyal medya hesaplarında kısa açıklamalara yer verdiler ve yeni projenin başında Todd Howard olacak. Dünya çapında büyük hayran kitlesine sahip seri için gelen yeni oyun duyurusu ve işin arkasında Microsoft'un satın aldığı Bethesda'nın olması gerçekten heyecan verici.

Bethesda'dan yeni bir Indiana Jones oyunu geliyor

Fallout, The Elder Scrolls gibi ikonik serilerin geliştiricisi Bethesda bugün geliştirdikleri yeni bir oyunu duyurdu. Tam olarak resmi bir duyuru olmasa da geliştirdikleri oyunun bir Indiana Jones oyunu olduğunu belirttiler. Projenin geliştiricisi olarak Machine Games görev alıyor ve başta ise yine Fallout ve The Elder Scrolls serilerinden tanıdığımız Todd Howard var. Bethesda paylaştığı teaser ile birlikte gönderide şu açıklamalara yer verdi:

"Orijinal hikayesiyle yeni bir Indiana Jones, stüdyomuz Machine Games tarafından geliştiriliyor. Baş yapımcılığını ise LucasFilmGames işbirliğiyle Todd Howard üstlenecek. Açıklayacak daha çok şeyimiz olması için biraz zamana ihtiyacımız var ancak bugünün haberlerini paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz!"

Bethesda yeni bir Indiana Jones oyunu geliştiriyor

Aynı zamanda Machine Games de kendi Twitter hesabı üzerinden aynı teaser videosunu paylaşarak bir açıklama yaptı. "Yeni bir Indiana Jones video oyunu geliştiriyoruz! Serinin büyük hayranları olarak, tamamen orijinal bir hikayeye sahip yepyeni bir Indiana Jones oyunu yaratmak bizim için büyük bir onur. Çok heyecanlıyız ve gelecekte daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz."

Bu güzel haberle birlikte yayınlanan fragmanda Indiana Jones serisinden tanıyabileceğimiz birçok araç ve son olarak da Indiana Jones'un şapkası ve kırbacı gösteriliyor. Microsoft faktörü de düşünüldüğünde Bethesda'nın böyle yeni bir oyun duyurması aynı zamanda bu oyunu Xbox Game Pass sistemine de beklememiz konusunda şüphe bırakmıyor. Zamanla paylaşılacak detayları merakla bekliyoruz ve şunu da söyleyebiliriz ki, özlemiştik! Peki sizler duyurulan yeni Indiana Jones oyunu ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 00:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2021 21:41
Umarım ps5ede çıkar Uncharted 4e benzer dinamikler TPS kamera ile efsane bir seri doğuyor olabilir.
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2021 09:31
PS5 e çıkmayacak. Bethesda, Microsoft un stüdyosu artık. Yeni çıkacak oyunları bundan sonra Xbox ve PC için çıkacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2021 10:06
xbox-exclusive mi olacak
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2021 11:28
Yok ya kfc konsolunun exclusive i olcak ( umarım ironi yaptığımı anlamışsındır )
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2021 12:29
Gözünüzü seveyim meşhur olmuş filmlerin dizilerin oyunlarını yapmayın yav daha filmleşmemiş binlerce güzel konulu kitap dururken neden kullanılmışı tekrar kullanıyorlar ve millet neden aynı hikayeyi bir de oyunda deneyimlemek istiyor? Yenilik şart.
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2021 21:42
Orjinal hikaye olacak filmin aynisi olmayacak hikâye olarak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2021 23:16
TES ne zaman gelecek
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2021 15:40
Arkadaş haklı. Kanıt olarak Morrowind, Oblivion ve Skyrim çıkış tarihlerine, aralarındaki çıkış yıl farklarına bakmanı tavsiye ederim. Zor olacak ama yapabileceğini umut ediyorum :)
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2021 10:00
Acelen ne arkadaş??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2021 08:07
PS2 zamanında muntazam Indiana Jones oyunları vardı. Defalarca bitirmiştim. Bethesda'ya gram güvenmemekle birlikte yine de umutluyum.
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2021 15:09
dime ya emperor's tomb,infernal machine deli gibi severdim onu ah ps2 gibi konsol gelmedi be:((
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bethesda yeni bir Indiana Jones oyunu geliştiriyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×