Beyond Good & Evil 2 için yeni bir görsel daha

Beyond Good & Evil 2 için yeni bir görsel daha

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.09.2016 - 14:46
Umarız oyuna aittir!
yapımı yılan hikayesinde dönen oyunlardan biri olan beyond Good & Evil 2 için geçtiğimiz günlerde bir haber yayınlanmış ve oyunu bekleyenleri büyük bir heyecan sarmıştı. Rayman oyunlarından da hatırlayacağımız ve ilk oyuna da imza atan Michael Angel kendi Instagram hesabından bir görsel paylaşmıştı. Bu görselin Beyond Good & Evil 2'ye ait olabileceği ve oyunun Nintendo NX'e özel gelebileceği de konuşulmuştu. İşte bu görsel üzerinden çok geçmeden Michael Angel yeni bir bomba daha patlattı.

Yeni resim için yine Instagram hesabını kullanan Angel bu sefer köpek balığı temalı bir karakter görseli paylaşmış. "Savaşa hazır" açıklamasına yer verdiği bu görselde daha fazla detaya yer verilmese de görselin yine Beyond Good & Evil 2'ye ait olabileceği konuşuluyor.

Açıkçası bu kadar beklentinin oluşmasından sonra herhangi bir açıklama ya da yalanlama gelmemesi bu ihtimali kuvvetlendiren en önemli unsur. Bu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

Beyond Good & Evil 2 için yeni bir görsel daha
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2020 15:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 1.10.2016 12:04
Güzel oyunlar unutuluyor ve yeterli ilgiyi görmüyor.aradan Zaman geçiyor Nintendo ya isim Hakkını yada uzun süreli anlaşma yapıyor.sonra bizde ah be başka platforma gelse diyoruz.mesela benim için fatal frame 4 ve 5.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2016 18:40
dağıtımcı yapımcı kim
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir