Beyond Good & Evil 2'nin yeni oynanış görüntüleri yayımlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 12.12.2018 - 15:12
Uzay maymunlarından yeni video

Ubisoft, önümüzdeki yılın beklenen oyunları arasında yer alan Beyond Good & Evil 2 için yeni bir canlı yayın etkinliği düzenlemişti. Bu etkinlikte Beyond Good & Evil 2 yapımcılar tarafından canlı yayında oynandı. etkinlik sonrası, Beyond Good & Evil 2'nin oynanış görüntüleri de yayınlandı. Yayımlanan yeni Beyond Good & Evil 2 oynanış görüntülerine, aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz.

Beyond Good & Evil 2'nin yeni oynanış görüntüleri

Uzun yıllardır beklenen Beyond Good and Evil'ın devam oyunu Beyond Good & Evil 2 Ubisoft çatısı altında geliştirilmeye devam ediyor. Yapımcı firma oyundaki açık dünyanın büyüklüğü konusunda oldukça iddialı. Uzay araçlarıyla seyahat da yapılabilecek oyunda, geniş kişiselleştirme seçenekleri olacak. Banka soyma gibi çeşitli görevlerin ortaklaşa da oynanabileceği Beyond Good & Evil 2'de hazine avları gibi farklı maceralara da katılabileceğiz.  Son yayımlanan video ile Beyond Good & Evil 2'nin de açık dünyası daha ayrıntılı bir şekilde oyuncuların beğenisine sunuldu. Beyond Good & Evil 2'nin çıkış tarihi henüz belli değil. Oyunun 2019 yılında çıkması bekleniyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2018 11:54
ilk anda oyunu BEYOND Two Souls ile karıştırdım ve şoka uğradım :) Neyse ki uzun sürmedi
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 15.12.2018 14:08
BG&E 1 tadına bakmış 30 yaş civarı oyuncular neredesiniz?! :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2018 01:03
online monline dedi beni üzdü
Kalan Karakter : 300 Gönder
Beyond Good & Evil 2'nin yeni oynanış görüntüleri yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×