BF4 ile COD: Ghosts özellikleri karşılaştırılıyor

BF4 ile COD: Ghosts özellikleri karşılaştırılıyor

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 8.07.2013 - 11:27
Kim daha önde?
Günümüzün en iyi FPS oyunlarından ikisi haline gelmiş Call of Duty ile Battlefield'ın aralarında süren savaş devam ediyor. Şimdi ise yeni çıkacak olan Call of Duty: Ghosts ile Battlefield 4'ün özelliklerini karşılaştıracağız. Aşağıdaki listelerde BF4 ile COD: Ghosts'un özellikleri yazıyor olacak ve bu özellikler tamamen stüdyolar tarafından onaylandı yani söylentiler listenin içerisinde bulunmuyor.

BF4 ile COD: Ghosts özellikleri karşılaştırılıyor
Battlefield 4'ün özellikleri:

Yeni nesil konsollarda ve PC'de 64 kişilik savaş, 1080p yeni nesillerde 60 FPS değeri, commander Modu, 5 kişilik takım, izleyici modu, levolution modu, şarjör bazlı oyun ögeleri, mobil tablet commander modu, deniz ve denizaltı dövüşleri, USMC, Rusya ve Çin ulusları, 4 takım sınıfı, 9 silah sınıfı, 7 farklı patlayıcı, 19 onaylanmış araç.

Call of Duty: Ghosts'un özellikleri:

Her platformda 60 FPS değeri, köpek olarak oynama imkanı, tamamen yeni karakter özelleştirme sistemi, dinamik haritalar ve daha iyi etkileşimler, dalış yerine yerde sürünme, duvarların kenarlarından bakış ve bariyerlerin üstünden atlayış.

Şuana kadar bilinen tüm özellikler bunlar. Peki sizi hangisi daha çok etkiledi?
Yorumlar 89
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2020 06:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×