BioShock: The Rapture bitmek üzere

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 11.02.2011 - 12:59
Yakında rafarda olacak
Resmi BioShock romanının kısa gecikmesinin sebeplerinden biri olarak gösterilen ön söz kısmında müjdeli haber yazının sahibinden geldi. Ken Levine romanın ön sözünü tamamladı.

Irrational Games yöneticisi ve BioShock'un yaratıcısı bugün yayınladığı bir tweet'te BioSchoc: Rapture'e olan övgülerine yer verdi.

BioShock: The Rapture bitmek üzere
"Dün gece BioShock romanındaki küçük köşemi doldurdum. Üç senden sonra Ryan hakkında birşeyler yazmanın nasıl bir duygu olduğunu anlatmak çok zor"

Levine'e gecikmenin sebebinin o olup olmadığı sorulduğunda espirili bir cevap ile sorunun kendisi olmadığını açıkladı.
Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 10:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
BioShock: The Rapture bitmek üzere

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×