Bioware: Anthem'in PC portunun yapımında bir hayli zorlanıyoruz

Bioware: Anthem'in PC portunun yapımında bir hayli zorlanıyoruz

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 5.03.2018 - 17:01
Bioware şimdiden kıvırıyor mu?

Bioware'in Anthem'den beklentisi bir hayli büyük. Hatta, Mass Effect Andromeda felaketinden sonra hayranlarının gönlünü almak için en büyük fırsatı. Reddit'te gerçekleşen bir developer Q&A'de soruları cevaplayan Bioware çalışanları, Anthem'den de bahsetti. Oyunun PC portunun bir hayli zor olduğunu ve üzerinde hala çalıştıklarını belirten Brendon Holmes, mouse ve klavye desteğinin adaptesinde bile zorlandıklarını belirtti.

Bioware: Anthem'in PC portunun yapımı çok zor olacak

Diğer oyunlara göre farklı bir MMO deneyimi sunacak olan Anthem, farklı statik oynanışlara sahip olacak. Her oyuncuya hitap etmeye çalışacak olan oyun, farklı oyun modları ve oyun içerisindeki bir çok farklı etkinlik ile oyuncularının sıkılmamasını sağlayacak. Bu tabi ki iyi bir haber. Açık dünya MMO oyunlarının en büyük sıkıntısı oyun içerisinde devamlılık olmaması. Bunun en büyük kurbanı, yakın tarihteki Destiny 2. Anthem ile konsept olarak aynı öğeleri içeren oyun, oyuncuların içeriklerden sıkılmasından sonra hayalet oyuna dönüştü. Umalım da Anthem, bize bol bol içerik sunar da biz de uzun bir süre oyundan keyif alabiliriz.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 14:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Darth Revan
Darth Revan 7.03.2018 17:16
Ben Mass Effect Andromeda nın bu kadar kötülenmesinin sebebini anlamış değilim,oyunu 50 saatin üzerinde oynadım ve hiç bir yerinde sıkılmadım.Gayet güzel bir bilim-kurgu RPG oyunu.Ha tabi yüz mimikleri falan tutmamış bazı yerlerde,ufak tefek buglar var falan ama sırf bu sebepten koca bir oyun çöpe atılmaz.Hikayesi,kurgusu,oynanışı çok güzel bence verdiğiniz paraya değen bir oyun.Ama bu oyuna gelirsek ,gameplay inden hiç bir zevk alamadım ve oyunun mmo olduğunu öğrenince beklentim tamamen sıfırlandı.Tabi oyun çıkmadan net bir şey söylenemez ama mmo türünden nefret eden biri olarak ben almam bu oyunu ama dediğim gibi bu türü sevenler çıkış tarihini beklemeli Bioware belki ortaya bu alanda iyi bir iş çıkarmış olabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2018 01:27
pc kaldırmayacağı için rahat rahat gömeyim downgrade yer üstüne lootbox vb. microtransactions eklenir nur topu gibi hypela satılan 1 aya kalmadan yok olan destiny benzeri bir oyun olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2018 22:38
mass effect ya da kotor tarzı bir oyun lazım ya. andromedayı o kadar bekledik hayal kırıklığı oldu maalesef
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2018 18:56
mmo mu,ulan bende hikaye ağırlıklı oyun geliyor diye bekliyordum bildiğin destiny 2 ironman karışımı birşey geliyor,almaya değmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2018 18:54
allahsız bioware aklınca yokluyor milleti..az tepki gelirse dandik bir port olacak çok masraf etmeyecekler böylece...allahsızlar...mahfettiniz mass effect'ide zaten...utanmaz herifler
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×