Bioware, el konsolları için oyun geliştiriyor?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.09.2010 - 00:44
Acaba nasıl bir oyun ?
Ünlü RPG yapımcılarından Bioware, el konsolları için henüz ismi duyurulmamış bir oyun üzerinde çalışıyor olabilir. Bioware yapımcılarından Mitchell Fujino'nun linkedin sayfasında, "henüz duyurulmamış bir el konsolu oyunu" ibaresi bulunuyor.

Baktığımızda Fujino, 2008 yılında Bioware tarafından Nintendo DS platformu için geliştirilen RPG oyunu Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood'da da çalışmıştı. Bakalım açıklama gelecek mi?

Bioware, el konsolları için oyun geliştiriyor?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bioware, el konsolları için oyun geliştiriyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×